March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : شنبه, 5 سپتامبر 2020

صبح امروز آئین بازگشایی مدارس با حضور مسئولین شهرستانی و دانش آموزان مدرسه دخترانه پروین اعتصامی با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار شد.

صبح امروز همزمان با سراسر کشور آئین بازگشایی مدارس با حضور مسئولین شهرستانی و دانش آموزان مدرسه دخترانه پروین اعتصامی با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار شد و زنگ آغاز سال تحصیلی جدید نواخته شد.

ایوب آذین پور فرماندار شهرستان شاهین دژ ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت بازگشایی مدارس گفت : بعد از مدتی تعطیلی حضوری دانش آموزان در مدارس به علت شیوع ویروس منحوس کرونا ، الحمدالله شاهد بازگشایی مدارس در سال جدید هستیم اما متفاوت تر از سالهای گذشته چراکه امسال در کنار آموزش و تحصیل مراقب سلامتی خود نیز باشیم.

وی تحصیل شرایط کرونایی را بسیار مهم برشمرد و افزود : مهمترین موضوعی که برای ما مهم است سلامت دانش آموزان است و این امر محقق نخواهد شد مگر با تلاشهای دبیران ، اموزشهای اولیای دانش آموزان در خصوص رعایت نکات بهداشتی و رعایت خود دانش اموزان عزیز،پس بایست همه بکوشیم تا بتوانیم در کنار فراگیری علم سلامت دانش آموزان را نیز تضمین نمائیم.

سیما حیدرزاده سرپرست مرکز بهداشت شهرستان شاهین دژ نیز در این آئین ضمن گرامیداشت بازگشایی مدارس و ارزوی توفیق روزافزون در مراحل زندگی و تحصیل برای تمام دانش اموزان گفت : امروز در حالی مدارس بازگشایی میشوند که با یک بیماری واگیردار و جهانی درگیر هستیم و همه به این موضوع واقف هستیم که ناگزیر به کنار آمدن با این بیماری بوده و در حال حاضر تنها راه مقابله با این بیماری رعایت پروتکلهای بهداشتی است و استفاده از ماسک مهمترین اولویت در راستای مبارزه با این بیماری است.

وی ضمن تشریح پروتکلهای بهداشتی توصیه شده برای دانش آموزان از آنان خواست تا با رعایت و توجه بیشتر به بهداشت ضامن سلامت خود و دیگران باشند.

 

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =

آخرین اخبار

تبلیغات