March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : دوشنبه, 6 جولای 2020
امام جمعه شاهین‌دژ در خصوص نامه اخیر موسوی خوئینی ها به رهبر معظم انقلاب موضع گیری کرد :

امام جمعه شاهین دژ گفت: همه باید بدانیم این نظام مبانی و چارچوبی دارد که محور اصلی آن ولایت مطلقه فقیه است که ریشه در اعتقادات تشیع خصوصاً در عصر غیبت دارد.

حجت الاسلام حسین فصیح نیا امام جمعه شهرستان شاهین دژ در گفتگو با خبرنگار شاهین پیام ضمن اعلام موضع گیری خود در خصوص نامه اخیر موسوی خوئینی ها به رهبر معظم انقلاب گفت : یکی از کسانی که ضربه های خاصی به نظام اسلامی وارد ساخته خود موسوی خوئینی‌هاست و نیز کسانی که وی از آنها حمایت می‌کند.

وی افزود : بایست از موسوی خوئینی‌ها پرسید که چه کسی با مطرح ساختن احتمال تقلب در انتخابات رئیس جمهوری سال ۸۸ که فتنه ۸۸ را به پا کرد کمک کرد؟ چه کسی از سران فتنه حمایت کرد؟ در طول انقلاب از نظرات شما استفاده می شود که شما رکن رکین نظام اسلامی که ولایت مطلقه فقیه است را قبول ندارید ، شما بودید که در بهمن ۸۷ به نقل از محمد علی جعفری فرمانده سابق کل سپاه در یک جلسه خصوصی گفته بودید “ما باید بیاییم و توان خود را بگذاریم و به هر قیمتی رهبری را پایین بکشیم” شما بودید که در سال ۱۳۷۰ به خاطر اعتراض به رد صلاحیت ها ، شورای نگهبان را زیر سوال بردید و به نفع رد صلاحیت‌ها اعتراض و از کاندیداتوری صرف نظر کرده اید ، بهتر بود شما نامه را به دولت مورد حمایت خود می نوشتید که تمام امکانات مملکت دست آنها بود ، آن دولتی که قول داده بود در ۱۰۰ روز معیشت مردم را بسازد نه اینکه به خود جرأت داده و برای رهبر انقلاب نامه‌ نگاری کنید.

این استاد حوزه های علمیه افزود : همه باید بدانیم این نظام مبانی و چارچوبی دارد که محور اصلی آن ولایت مطلقه فقیه است که ریشه در اعتقادات تشیع خصوصاً در عصر غیبت دارد ، اگر مطالعه ندارید بروید و نظرات علمای سَلَف و مراجع فعلی را در مورد ولایت فقیه مطالعه کنید.


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 4 =

آخرین اخبار

تبلیغات