March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : سه‌شنبه, 21 ژانویه 2020

امروز جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر در سالن جلسات فرمانداری شهرستان شاهین دژ برگزار شد.

ایوب آذین پور فرماندار شهرستان شاهین دژ در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر که در سالن جلسات فرمانداری شهرستان شاهین دژ برگزار شد ضمن تسلیت ایام فاطمیه و مناسبتهای دردناک و حوادث تلخ چند روز اخیر گفت : امام خمینی (ره) با تدابیر حکیمانه و هوشمندانه خود انقلاب اسلامی را همچون کِشتی گیر افتاده در تلاطم و طوفانهای سهمگین به ساحل آرام رسانده و این نهضت را پیروزی واقعی رساندند.

وی افزود : بارزترین خصوصیت انقلاب در کشور، حضور یکرنگ تمام اقشار جامعه و برجستگی و جذبه ی خاص امام خمینی(ره) بود که با اخلاص عمل خود انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.

آذین پور تصریح کرد : امروز نیز حفظ،حراست و یادآوری انقلاب را که میراثی گرانبها از حضرت امام (ره) و شهدا برای نسل حاضر و آینده است بر ما امری واجب است.

وی افزود : در سطح شهرستان ۱۲ کارگروه اجرایی و یک دبیر تشکیل و مشخص خواهد شد و هرکدام از کارگروهها نیز ضمن آشنایی با اهم برنامه های خود در راستای اجرای دقیق و هدفمند آن تلاشهای خود را مضاعف سازند.

وی در حوزه پروژه عمرانی ۲۹ مورد و در حوزه پروژه های تولیدی و خدماتی ۳۳ مورد را در طول دهه مبارک فجر قابل بهره برداری و ۱۶ پروژه را برای کلنگ زنی جهت اجرا اعلام کرد و این آمار را تا زمان فرارسیدن دهه فجر متغیر دانست.

این مقام عالی شهرستانی حضور مردم و علی الخصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در تمام برنامه های اجرایی دهه فجر را مهم برشمرد و گفت : ما مسئولین خادم مردم هستیم و بر ماست تا تمام تلاشهای خود را بکار بسته تا بتوانیم انگونه که شایسته مردمان سرزمین مقدس جمهوری اسلامی ایران هست خدمتگزار بوده و ارائه خدمات نمائیم از این رو حضور خود مردم در مراسمات،افتتاحیه ها ، کلنگ زنی و سایر برنامه های قابل اجرا در طول دهه فجر یکی از مهمترین اولویتهاست.

در پایان مسئولین کارگروهها ضمن توضیح برنامه های قابل اجرای خود ، پیشنهاداتی را نسبت به اجرای بهتر برنامه ها در طول دهه مبارک فجر ارائه کردند.

انتهای پیام/


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

تبلیغات