March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : سه‌شنبه, 17 دسامبر 2019
فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی:

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به موضوع انتخابات پیش رو که در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد بر لزوم شرکت گسترده در این انتخابات تاکید کرد.

صبح امروز با حضور فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی و مسئولین شهرستانی نشست روشنگری فرهنگی انقلابی با موضوع دستاوردهای چهل سالگی انقلاب و تبیین گام دوم انقلاب در محل مسجد امام جعفر صادق (ع) شاهین دژ برگزار شد.

سردار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۵۵۰ شهید والامقام شهرستان شاهین دژ و با یادآوری سلحشوری های رزمندگان این سرزمین بر لزوم توجه بیشتر مسئولین به این شهرستان تاکید کرد و گفت: تمامی قدمگاههای این شهرستان مشهد شهیدانی است که دلیرانه با دشمن جنگیدند به گونه ای که نام این شهرستان را بتوان دارالمجاهدین نامید.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب خاطرنشان ساخت: بیانیه گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری با تدابیر حکیمانه خودشان برای ما ترسیم نموده اند یک نقشه راه برای آینده ی روشن کشور است به نحوی که اگر به این ریسمان محکم چنگ زده و آن را محکم بچسبیم و در مقام عمل این بیانیه بیش از پیش تلاش نماییم مطمئنا گام دوم انقلاب پرثمرتر و شکوفاتر خواهد بود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به موضوع انتخابات پیش رو که در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد بر لزوم شرکت گسترده در این انتخابات تاکید کرد و افزود:برای تودهنی زدن به دشمنان ،حضور گسترده در انتخابات مهمترین عامل ، و هر رای ،تیری زهرآلود در چشم دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی خواهد بود و بایست در شناخت افراد متعهد،با ایمان و انقلابی که از مهمترین اولویتهای انتخاب کاندیداها می باشد نهایت دقت را داشته باشیم.

وی تصریح کرد: امنیت انتخابات از مهمترین اولویتهای ما خواهد بود و تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد خرابکاران و دشمنان انتخابات را به مخاطره بیندازند.

حجت الاسلام حسین فصیح نیا امام جمعه شاهین دژ ضمن عرض خیر مقدم به فرمانده سپاه شهداء و هیئت همراه گفت: ملت ولایی شاهین دژ بصیرت و عشق خود به ولایت و رهبری را در قضایای اخیر بنزین ثابت کردند و چهل سال است که این بصیرت پایدار شده است.

وی با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود:کاندیداهایی که نهار و شام میدهند و از مبانی نظام بی خبرند هیچ جایگاهی در قلوب ملت ندارند و ما بدنبال خطوط قرمزی که رهبر معظم انقلاب برای ما ترسیم کرده اند هستیم و هرکس خود را با این مهم تطبیق دهد خدمتگزارش هستیم.

 

حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرای مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت : این نظام با هیچ کس تعارف ندارد و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند زمان بزن و در رو تمام شده است و با تفکر بسیجی است که انقلاب امروز را شاهد هستیم.

وی نیز به موضوع انتخابات پیش رو پرداخت و ابراز داشت:نماینده ای دلسوز مردم خواهد بود که تفکر جهادی داشته و در برابر دشمن مقاومت و ایستادگی داشته باشد،رسالت نماینده مجلس مطالبه است آنهم مطالبه انقلابی و کسی میتواند مطالبه انقلابی داشته باشد که خود عاری از مشکل باشد.

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

تبلیغات