March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : جمعه, 1 نوامبر 2019

صبح امروز صبحگاه مشترک گردانهای بیت المقدس همزمان با سراسر استان در محل میدان صبحگاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ برگزار شد.

صبح امروز صبحگاه مشترک گردانهای بیت المقدس همزمان با سراسر استان در محل میدان صبحگاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ برگزار شد.

سرهنگ پاسدار مرتضی کاظمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ ضمن تقدیر از حضور بینظیر گردانهای بیت المقدس در رزمایش دوروزه این گردانها و خیر مقدم به حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان شاهین دژ حضور بسیج در عرصه های مختلف را خاری در چشم دشمنان خواند و گفت : ترس دشمن از همین حضور و انسجام بین اقشار مختلف در قالب بسیج است و هیمنه دشمن خاصم علی الخصوص امریکای جهانخوار با این حضور در هم شکسته شده است.

 

حجت الاسلام حسین فصیح نیا امام جمعه شاهین دژ ضمن تبریک فرارسیدن ماه ربیع الاول و تقدیر از حضور گسترده بسیجیان در رزمایش دوروزه گردان های بیت المقدس گفت : حضور بسیج در عرصه های مختلف نبرد ،علم و صنعت و کارهای جهادی یک گام مهم و اساسی است که الحمدالله امروز شاهد ان هستیم.

وی افزود :برخی آمدن و گفتند الان زمان زمان تمدن است نه موشک ،اما امروز به عینه دیدیم که اگر قدرت موشکی نبود امروز بایست نظاره گر حضور بیگانگان در کشور بودیم،فتوای صریح رهبر انقلاب است که ما اهل جنگ و غارت نیستیم اما دشمنان بدانند اگر نگاه چپ به کشور داشته باشند با تمام قوا در مقابل انها خواهیم ایستاد و ضربه ای محکم بر پیکره دشمنان خواهیم زد.


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

تبلیغات