March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : جمعه, 1 نوامبر 2019
امام جمعه شاهین دژ:

حجت الاسلام حسین فصیح نیا امام جمعه شاهین دژ در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوی الهی گفت : راه دوری جستن از گناهان برتن کردن لباس تقواست و کسی که روح و جسم خود رامزین به تقوی کند هرگز دچار گناه و آلودگی نخواهد شد. وی فرا رسیدن دهم […]

همایش 5 آذر حجت الاسلام فصیح نیا

حجت الاسلام حسین فصیح نیا امام جمعه شاهین دژ در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوی الهی گفت : راه دوری جستن از گناهان برتن کردن لباس تقواست و کسی که روح و جسم خود رامزین به تقوی کند هرگز دچار گناه و آلودگی نخواهد شد.

وی فرا رسیدن دهم ابان سالروز شهادت شهید محراب ایت الله قاضی طباطبایی که توسط گروه فرقان به شهادت نائل امد را تسلیت گفت و به ذکر خصوصیات و مجاهدت های این مجاهد نستوه پرداخت.

امام جمعه شاهین دژ به سیزدهم ابان روز تسخیر لانه جاسوسی امریکا و مبارزه با استکبار جهانی اشاره کرد و گفت: امام (ره) از این روز بعنوان انقلاب دوم تعبیر کردند و علت این تعبیر از سوی ایشان را را ادامه خط ضد استکباری و ضد استعماری مردم خواند و افزود :چون امکان پیش برد اهداف امریکا سد شده بود به همین خاطر امام خمینی (ره) از سیزدهم ابان بعنوان انقلاب دوم یاد کردند

وی تصریح کرد :در سالهای اخیر برخی نمایندگان مواضعی از خود نشان میدهند که متاسفانه دور از انتظار است و دانشجویان انقلابی را به داعش مشابهت میدهند که صریحا با مبانی انقلاب در تضاد هستند و یا میگویند هشت سال دفاع مقدس از پیامدهای تسخیر لانه جاسوسی بود که متاسفانه این افراد با نام ولایت درصدد ایجاد تشویش در اذهان عمومی هستند.

وی با اشاره به مسائل اقتصادی و سیاسی امریکا و رو به افول بودن انها و امتحان پس دادن انها در یمن،مصر،افغانستان و عراق و سوریه گفت : امریکا به این نتیجه رسیده که در مقابل ایران دوام نخواهد آورد و از لحاظ فرهنگی نیز اوضاع نابسامانی دارد و بحول قوه الهی همانطور که قران وعده داده است زمین جایگاه افراد صالح خواهد بود.

خطیب نماز جمعه در پایان از فرمانده و پرسنل ناحیه و بسیجیان به پاس برگزاری رزمایش دوروزه گردانهای بیت المقدس تقدیر و تشکر کرد و این حرکت را نشان از اقتدار نیروهای انقلابی و زهر چشم گرفتن از دشمنان انقلاب دانست.

انتهای پیام/


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + نه =

آخرین اخبار

تبلیغات