March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : جمعه, 18 اکتبر 2019
امام جمعه شاهین دژ:

امام جمعه شاهین دژ در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن تقدیر از اقدام شایسته نیروهای اطلاعاتی سپاه در خصوص دستگیری روح الله زم خواستار شناسایی عوامل داخلی مرتبط با وی شد.

همایش 5 آذر حجت الاسلام فصیح نیا

وحجت الاسلام حسین فصیح نیا امام جمعه شاهین دژ در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن دعوت نمازگزاران به تقوی الهی در ادامه سلسله مباحث معاد به مسائل انفاق در راه خداوند اشاره کرد و گفت :خداوند تبارک و تعالی در قرآن می فرمایند افرادی که مال اندوخته میکنند و در راه خدا انفاق نمیکنند دچار عذابی الیم خواهند شد و در آخرت بر چهره آنان مُهر خواهند زد بر همین اساس نمازگزاران را سفارش به انفاق و کمک به فقرا کرد.

وی فرا رسیدن اربعین حسینی را تسلیت گفت و گفت : اربعین مختص سالار شهیدان است و برای هیچ پیامبر و امامی اربعین وجود ندارد و نگهداری عزا در این چهل روز توسط شیعیان و دوستداران آنحضرت بخاطر زیر پا گذاشتن ارزش های اسلامی توسط دشمنان اسلام و مظلومیت امام حسین علیه السلام در دفاع از این ارزش ها است و عظمت این حرکت برای همیشه در قلب تاریخ ماندگار شده است و زیارت اربعین یکی از نشانه های مسلمان است.

امام جمعه شاهین دژ به شهادت مظلومانه شهید مصطفی خمینی فرزند ارشد امام خمینی (ره) اشاره کرد و ضمن تسلیت شهادت این عالم دانشمند به ذکر خصوصیات بارز وی در راستای خدمات و کمکهای بی نظیر وی به نظام اسلامی و مقابله با نظام فاسد شاهنشاهی اشاره کرد.

حجت الاسلام فصیح نیا کار اعضای شورای نگهبان را بسیار مهم و حیاتی برشمرد و گفت : رهبر معظم انقلاب نظارت شورای نگهبان در ایام انتخابات را کار مهمی خوانده اند و فرموده اند اعضای شورای نگهبان به جوسازی ها نباید اعتنا کنند،بر همین اساس عده ای با برخی سخنان مُهمل در پی تضعیف شورای نگهبان هستند و اعضای محترم شورای نگهبان ضمن عدم توجه به برخی شایعه پراکنی ها بایست با جدیت و با تیزبینی در مقابل افرادی که شهوت قدرت دارند بایستند.

وی به دستگیری روح الله زم مدیر یکی از کانالهای ضد انقلاب و معاند که در خارج از کشور مشغول بر هم زدن امنیت کشور بود توسط نیروهای اطلاعات سپاه اشاره کرد و این موضوع را نشان از بیداری و اشرافیت سپاه دانست و گفت :انشالله مسائل بیشتری از این موضوع روشن خواهد شد و مهمتر از این موضوع روشن شدن و شناسایی افراد منافق داخلی است که با وی در ارتباط بوده اند.

 

انتهای پیام/


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

تبلیغات