March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : یکشنبه, 6 اکتبر 2019
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شاهین دژ خبر داد:

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شاهین دژ از افزایش ۷۰ درصدی متخلفین زنده گیری پرندگان در شش ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

وحید چمنی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شاهین دژ در گفتگو با خبرنگار شاهین پیام از افزایش ۷۰ درصدی متخلفین زنده گیری پرندگان در شش ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و افزود: نظر به جلسات متعددی که با دستگاه قضا شهرستان نسبت به برخورد با متخلفین زنده گیر و شکارچیان منعقد گردیده بود و با حمایت های همه جانبه دادستان در نیمه نخست سال جاری و به همت محافظان محیط زیست ۳۴ مورد تخلف شکار و زنده گیری پرندگان کشف و در این زمینه ۴۵ نفر متخلف شکار و صید دستگیر و به مقامات قضائی تحویل داده شدند.

وی ادامه داد: کشفیات یگان اداره در طول شش ماهه نخست سال جاری تعداد ۸۴۵ قطعه ماهی،۲۱ قطعه لاشه کبک ، چنگر و کبوتر وحشی و ۴۸ قطعه کبک زنده بوده که همه ی این کبک های زنده پس از تیماردر دامن طبیعت رهاسازی شدند.

چمنی تصریح کرد : در این مدت از ادوات شکار و صید هم ۵۵ رشته تور دام زنده گیری کبک ،۵۶ عدد قفس نگهداری کبک،۵ قبضه اسلحه شکاری، ۴ دستگاه ضبط صوت با فلش حاوی صدای کبک ،۲۲ رشته تور دام ماهیگیری ،۱۴ حلقه تیوب و ۱۱ جفت چکمه صیادی از متخلفین و شکارچیان کشف و ضبط شد.

 

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

تبلیغات