March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : شنبه, 25 می 2019
امام جمعه شاهین دژ در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی:

امام جمعه شاهین دژ گفت : در بحث برجام دیدیم که خلف وعده کردند و اما بعضی ها برجام ۲ و ۳ را مطرح کردند و جریانهای سیاسی بایست به این مطلب برسند که دشمن فقط بفکر منافع ملی خود است و هرگز فریب بازی دشمن را نخورند.

حجت الاسلام حسین فصیح نیا امام جمعه شاهین دژ در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی که در محل میدان صبحگاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ برگزار شد گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند: “جوانهای عزیز فردا مال شماست ، شما هستید که این بار مسئولیت را بر دوش میکشید،خرمشهرها در پیش است”که با قدری تأمل و تفکر در خصوص این بیانات ارزشمند امام خامنه ای (مدظله العالی) به این نکته میرسیم که در ابعادی غیر از ابعاد نظامی نیز خرمشهرهایی در پیش هستند که بایست همچون نیروهای مومن انقلابی و مردمی همچون سال ۶۱ در میدان دفاع از اسلام و مملکت خوش بدرخشیم، یعنی نبایست دشمن شناسی را بدست فراموشی سپرد و هرگز دشمنی های آمریکا در صدر انقلاب و دفاع مقدس را فراموش نکرد.

وی افزود :در بحث برجام دیدیم که خلف وعده کردند و اما بعضی ها برجام ۲ و ۳ را مطرح کردند و جریانهای سیاسی بایست به این مطلب برسند که دشمن فقط بفکر منافع ملی خود است و هرگز فریب بازی دشمن را نخورند.
امام جمعه شاهین دژ تصریح کرد : مردم و کسانی که دغدغه نظام اسلامی را دارند و ولایت مدار هستند نباید بی تفاوت و خنثی باشند،بلکه بایست از مسئولین مطالبه گری کنند،بنحوی که مسئول ناتوان و بی رمقی که توانایی اداره امور مربوطه را ندارد خود از دایره مدیریت استعفا دهد.

وی در پایان از مردم انقلابی شاهین دژ که در تمام عرصه های انقلاب با حضور گسترده خود مشت آهنینی بر دهان دشمنان داخلی و خارجی میزنند تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

تبلیغات