March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : جمعه, ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
امام جمعه موقت شاهین دژ:

امام جمعه موقت شاهین دژ گفت:ترامپ نادان نیست اما یک احمق واقعی است آنچنان که امام صادق (ع) فرمودند: خداوند دشمنان اسلام را از احمقان آفریده است.

حجت الاسلام عسگر امامی امام جمعه موقت شاهین دژ در خطبه های امروز نماز جمعه عموم نمازگزاران را به تقوی الهی دعوت کرد و مؤمنان را به قناعت در زندگی سفارش کرد و گفت : برای زندگی راحت و بدون دغدغه میتوان نگاه پایین دستی را در وجود خود تقویت کنیم.

وی به بیانیه گام دوم انقلاب که رهبر معظم انقلاب به آن سفارش کردند اشاره کرد و گفت : با مطالعه این بیانیه میتوان به این نکته دست پیدا کرد که هدف انقلاب مقدمه سازی ظهور حضرت مهدی (عج) است و پس از گذشت ۴۰ سال از عمر با برکت انقلاب پیشرفتهای زیادی داشته ایم اما دستاوردهای واقعی انقلاب شهدا هستند ،مگر شهدای عزیز را تقدیم انقلاب کردیم که جاده ها عریض شوند یا کارخانجات پیشرفت و توسعه پیدا کنند،خیر ،هدف واقعی همان فرهنگ ایثار و شهادت است ،اما سوال اینجاست که آیا شرایط ظهور فراهم است؟
خطیب موقت نماز جمعه شاهین دژ ادامه داد : ایجاد امنیت یکی از شرایط ظهور است که این فضای امن بایست همان فضای دوازدهم بهمن ۵۷ باشد که مردم امنیتی کامل را برای ورود امام (ره) ایجاد کردند،و کسی جرات شلیک حتی یک گلوله را نداشت،امروز مقامات سیاسی آمریکا در سخنرانی خود حتما نام ایران را در جملات خود بکار میبرند و این نشان از وحشت آنان است و خوب میدانند اگر کوچکترین حرکتی داشته باشند سیلی سختی را خواهند خورد،امروز وجود وحدتی که بین مردم عزیز ایران هست و از طرفی تقویت محور مقاومت در منطقه عرصه را بر دشمن تنگ کرده و جرات کوچکترین حرکتی را از دشمن گرفته است.

وی افزود : ترامپ نادان نیست اما یک احمق واقعی است آنچنان که امام صادق (ع) فرمودند: خداوند دشمنان اسلام را از احمقان آفریده است،ترامپ گفته است ایران در عرض ۱۲ دقیقه میتواند به خاورمیانه دست پیدا کند و از سویی اما (ره) فرمودند اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود و با در کنار هم قرار دادن این دو متوجه خواهیم شد که فلسطین قلب تپنده اسلام است و آرام و احمق از همین وحشت دارد.

امام جمعه موقت شاهین دژ گفت : دشمنان میبینند که مقدمه ظهور فراهم است اما از طرفی از تاریخ اسلام برای خود تجربه کسب کرده اند ، آنچنانکه در جنگ صفین دشمنان اسلام قرآن را بر نیزه کردند، اما ملت ایران بصیر است و در طی ۴۰ سال با بصیرت کامل در مقابل خدعه های دشمن ایستاده اند.

وی تصریح کرد : دشمن میخواهد افکار عمومی را دچار تردید کرده و با تهدیدهای خود ملت ایران را از مسیر واقعی خود گمراه نماید، اما آزموده را آزمودن خطاست با این وجود بایست مواظب خائنین داخلی باشیم که خدایی نکرده با اقدامات رذیلانه خود اهداف دشمن را بتوانند در داخل کشور هدایت کنند.


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
شهرستان
امام جمعه شاهین دژ در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی:
بمناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر:
گفتگو
مجید عمران زاده
فرمانده انتظامی شاهین دژ خبر داد :

تبلیغات