March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : چهارشنبه, ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

صبح امروز با حضور امام جمعه بخش کشاورز،فرمانده و مسئول بازرسی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ،بخشدار و شورای اداری و نیز فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج بخش کشاورز آئین تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا بخش کشاورز در محل سالن جلسات بخشداری کشاورز برگزار شد.

صبح امروز با حضور امام جمعه بخش کشاورز،فرمانده و مسئول بازرسی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ،بخشدار و شورای اداری و نیز فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج بخش کشاورز آئین تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج حمزه سید الشهدا بخش کشاورز در محل سالن جلسات بخشداری کشاورز برگزار شد.

حجت الاسلام مصطفی کوهی امام جمعه بخش کشاورز ضمن تبریک سالروز تشکیل سپاه گفت : امروز به برکت وجود سپاه و بسیج و خدمت خالصانه رزمندگان اسلام شاهد عظمت جمهوری اسلامی در دنیا هستیم،پیشرفت روز افزون نظام اسلامی ، آمریکا و دشمنان اسلام را به ستوه آورده است و چون نتوانسته در مقابل ایران اسلامی با تمام خدعه هایش به نتیجه برسند بدنبال جنگ اقتصادی هستند که انشالله با رهنمودهای مقام معظم رهبری این نیرنگ آخرشان نیز همچون طوقی بر گردنشان ایادی استکبار جهانی را برای همیشه از صفحه روزگار محو خواهد ساخت.

سرهنگ پاسدار مرتضی کاظمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ ضمن تبریک سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تشکر از حضور امام جمعه و مسئولین بخش کشاورز گفت : بدنه سپاه بایست از بسیج تشکیل یابد و تا امروز نیز این امر تحقق یافته است و هرکس افتخار بسیج بودن رادارد بایست در حفظ شأن این مقام کوشا باشد.

وی افزود : بسیج در تحقق اهداف انقلاب خوب درخشیده است و با دقت در فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)در خصوص گام دوم انقلاب که علم و پژوهش را یکی از اسباب پیشرفت نظام دانستند، بایست از طریق علم و پژوهش عزت نظام را حفظ و بسیج نیز در این راستا با تمام تلاش حرکت نماید.

وی افزود : دومین مطالبه مقام معظم رهبری معنویت و اخلاق است و این مطالبات را نبایست به صورت نصیحت دید بلکه بایست بعنوان یک دستور در رأس امور قرار داد و اگر مطالبات رهبر معظم انقلاب را به جد عملی سازیم خواهیم توانست برای همیشه ایران را همچون گذشته سرافراز ساخته و در دنیا حرف برای گفتن داشته باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ ادامه داد : رهبر معظم انقلاب بر درون ساز بودن اقتصاد تاکید فرمودند و امروز با توجه به خدعه های ایادی استکبار بایست در این زمینه با تمام توان حرکت نمود.

وی تصریح کرد : عدالت و مبارزه با فساد از دیگر مطالبات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب بود که نظر به برخی اختلاسهای اخیر توسط برخی سودجویان در سطح کشور که با زیر پا گذاشتن و تمرّد از قانون سیستم اقتصادی کشور را دچار مشکل ساختن ،لازم است تا به جد با این موضوعات اساسی برخورد شده و انتظار میرود بسیج در تمام موضوعاتی که به ضرر نظام و انقلاب تمام خواهد شد ورود کرده و مقابله نماید.

سرهنگ کاظمی گفت : استقلال و آزادی پنجمین مطالبه رهبر معظم انقلاب بود که متاسفانه عده ای استقلال و آزادی را به گونه ای خارج از انتظار توصیف و برداشت میکنند که البته بایست دقت کرد که آزادی را بایست با چشمان باز نگاه کرد و حرکت در راستای اهداف امام ،شهدا و انقلاب را پیشه راه خود نموده و اهداف دشمن را در مباحث جنگ فرهنگی به زباله دان بفرستیم.

وی عزت ملی و دشمن شناسی را ششمین مطالبه رهبر معظم انقلاب خواند و گفت : امروز بایست بسیار هوشیار باشیم چراکه دشمن با تزویر و ریا وارد میدان میشود و با هزاران خدعه که حاصل اتاقهای فکر خود است درصدد وارد ساختن ضربه بر پیکره نظام است و تنها راه مقابله با اهداف شوم دشمن داشتن روحیه انقلابی گری بوده و با داشتن چنین روحیه ای دشمن هرگز قدرت نفوذ را پیدا نخواهد کرد.

صمد اکبری بخشدار بخش کشاورز نیز ضمن تبریک سالروز تشکیل نهاد انقلابی سپاه پاسداران از خدمات ارزنده ستوان یکم هاشم جعفریان فرمانده سابق حوزه حمزه سیدالشهدا تقدیر و تشکر کرد و انتصاب سروان پاسدار بهرام درویشی را که نشان از درایت فرمانده محترم ناحیه و لیاقت و شایستگی های درویشی است را بجا توصیف کرد.
وی افزود : امروز همراهی و همدلی اقشار مختلف جامعه و تشکیل اتحاد ملی و حضور نیروهای نظامی و جهادی در کنار ارگانهای خدمات رسان در قضیه سیل اخیر را که موجبات خشم دشمنان را فراهم ساخت را بسیار مهم توصیف کرد و گفت : این خشم دشمن، نشان از حرکت صحیح در مسیر نظام و انقلاب است چراکه تمام واهمه های دشمن از همین اتحاد و یکپارچگی بین اقشار مختلف ایران اسلامی است و امیدواریم با همین اتحاد و یکپارچگی بین مردم و مسئولین ایران عزیز را به جایگاه رفیع خود رسانده و مشتی محکم بر دهان بر بدخواهان این نظام و انقلاب بزنیم.

 


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
شهرستان
امام جمعه شاهین دژ در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی:
بمناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر:
گفتگو
مجید عمران زاده
فرمانده انتظامی شاهین دژ خبر داد :

تبلیغات