March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : شنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۷

صبح امروز جلسه شورای ترویج ایثار و شهادت با حضور فرماندار در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان شاهین دژ برگزار شد.

صبح امروز جلسه شورای ترویج ایثار و شهادت با حضور فرماندار در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان شاهین دژ برگزار شد.

در این جلسه عسگر نصیری رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شاهین دژ ضمن عرض خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه گزارش مفصلی از اقدامات این اداره در راستای برنامه های انجام گرفته در طول سال جاری را ارائه نمود.

وی با اشاره به فرا رسیدن ۲۲ اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و نامگذاری این روز بنام روز ملی شهدا اهم برنامه های قابل اجرا در این روز را تشریح و از کلیه اعضای شورا خواست تا با حرکت جهادی برنامه های مختلف روز ملی شهدا را به نحوی که شایسته مقام شهدا خواهد بود همراهی و مساعدت نمایند.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شاهین دژ در پایان پیشنهاداتی را مبنی بر توجه بیشتر به برنامه ها و خواستگاههای این اداره از جمله توجه بیشتر به اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر،اجرای طرح سپاس و توجه جدی به بازسازی و مرمت مزار شهدای گمنام این شهرستان را مطرح ساخت.

ایوب آذین پور فرماندار شهرستان شاهین دژ با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) که فرمودند امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست گفت : اگر تمامی برنامه ها بر این اساس تداوم پیدا کرده و روحیه شهادت و ایثار توام و همراه ما باشد قطعا تمامی امور به نحو احسن و مطلوب پیش خواهد رفت و داشتن روحیه شهادت طلبی یکی از ارکان مهم در پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی افزود : امروز به تأسی از حرکت جهانی امام حسین (ع) فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه ما تسری پیدا کرده و در این کشور منیّت و خودخواهی راهی ندارد.

وی در خصوص پیشنهادات اعضای جلسه مبنی بر برنامه ریزی و هماهنگی برای دیدار با تمامی خانواده های معظم شهدا در طول سال گفت : در سال آتی برنامه ریزی خواهد شد تا در روزی خاص و تعاملی گسترده با نهاد های دخیل در این امور و مشارکت تمامی ادارات دیدار با تمامی خانواده های معظم بصورت کاملا منظم و مستمر صورت پذیرد.

این مقام عالی شهرستان دستور تشکیل ستاد نامگذاری شهرستان را نیز برای هماهنگی بیشتر در خصوص نامگذاری خیابانها و محله ها با نام شهدای گرانقدر را نیز صادر کرد و گفت : پس از تصمیم گیری در ستاد نامگذاری مصوبات خروجی از ستاد به استان نیز منعکس خواهد گردید.

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
شهرستان
امام جمعه شاهین دژ در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی:
بمناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر:
گفتگو
مجید عمران زاده
فرمانده انتظامی شاهین دژ خبر داد :

تبلیغات