March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۷
بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد فجر انقلاب:

صبح امروز به همت حوزه حضرت علی ابن ابیطالب (ع) و بمناسبت گرامیداشت چهلمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یادواره شهدای شاهین دژ با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ در محل مسجد امام رضا (ع) برگزار شد.

صبح امروز به همت حوزه حضرت علی ابن ابیطالب (ع) و بمناسبت گرامیداشت چهلمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یادواره شهدای شاهین دژ با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ در محل مسجد امام رضا (ع) برگزار شد.

سرهنگ پاسدار مرتضی کاظمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ ضمن تسلیت ایام فاطمیه چهلمین سالگرد پیروزی حق بر شمشیر و فجر انقلاب را تبریگ گفت و افزود: ما امروز به گذشته افتخار میکنیم و به آینده امیدواریم چون تمام دنیا به عزت و شکوه ما نظاره گر است، اما خلل هایی هست از جمله اینکه گرفتار نفس خود شده ایم که بایست با علم  ، آگاهی و بصیرت بتوانیم چیره بر نفس خود شویم،اگر امروز مردم و مسئولین با هوای نفسانی خود مبارزه کرده و اراده کنند خواهیم توانست در تمامی عرصه ها حرف اول را بزنیم آنچنانکه فرزندان این مرز بوم با نثار جان توانستند هوای نفس را زیر پا گذاشته و عزت را برای ملت بیاورند.

وی افزود : دشمن بدنبال نرمال سازی است آنچنانکه همه چیز برای مردم عادی باشد ،سعید حجاریان آن خارج نشین منافق در یک اظهار نظر گفته است اگر ولایت نبود عشق و محبت ظهور پیدا نمی کرد و حادث و قدیم رخ نمی داد و تمام ترس دشمنان این نظام و انقلاب از اسلام و ولایت است ، امروز دشمن با پی ریزی نرمالیزاسیون بدنبال گرفتن اوج ارادت مردم به انقلاب و ولایت هستند که در این راستا مهمترین وظیفه من و شما شناخت راه امام و شهداست.

سرهنگ کاظمی تصریح کرد : چرا امروز سپاه پاسداران مشکل ندارد؟ چون وفاداران به نظام و انقلاب در این نهاد مشغول هستند و در بحث بنیه دفاعی توانسته است زبانزد جهانی باشد،اما متاسفانه در بحث مشکلات اقتصادی جامعه دچار مشکل هستیم، در بحث فرهنگ دچار آسیب شده ایم آنچنانکه چندی پیش شاهد نظاره گری یک مسئول در یک همایش بزرگ از تک خوانی یک خانم بود که بایست یک حرکت صحیح و اسلامی در این راستا صورت پذیرد.

وی خود شناسی و دشمن شناسی را دو مقوله مهم در بحث دفاع از نظام برشمرد و گفت :خود شناسی یعنی اینکه به خود باور داشته باشیم و توان داخلی را کم نشماریم و دشمن شناسی یعنی تبعیت نکردن از دشمن و حساسیت داشتن نسبت به کوچکترین تحرک دشمن و اهمیت تبعیت نکردن از دشمن را خداوند در سوره احزاب را اینگونه اشاره داشته اند که ای پیامبر ما میدانیم که تو را تحقیر و تخریب میکنن، متقی باش و براستی که ما همه چیز را میدانیم.

 

 


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
شهرستان
امام جمعه شاهین دژ در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی:
بمناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر:
گفتگو
مجید عمران زاده
فرمانده انتظامی شاهین دژ خبر داد :

تبلیغات