March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : چهارشنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۷
رئیس کمیته امداد امداد امام خمینی (ره) شاهین دژ :

رئیس کمیته امداد شاهین دژ گفت: خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مددجویان این شهرستان در ۹ ماهه سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته از۶۰ درصد رشد برخوردار بوده است.

حبیبی

فرهاد حبیبی رئیس کمیته امداد شاهین دژ در گفتگو با خبرنگار شاهین پیام گفت: خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مددجویان این شهرستان در ۹ ماهه سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته از۶۰ درصد رشد برخوردار بوده است.
وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری، شش هزار و ۴۷۸ مورد در شاهین دژ خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده و کمیته امداد در ۹ ماهه امسال ۲۴۵ میلیون تومان تسهیلات درمانی به مددجویان این شهرستان پرداخت کرده است.
رئیس کمیته امداد شاهین دژ با اشاره به افزایش پرداخت زکات در این شهرستان، عنوان کرد: میزان زکات پرداختی مردم خیر و نیکوکار این شهرستان در ۹ ماهه سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته ۲۲ درصد رشد داشته است.
وی افزود: مشارکت و استقبال مردم نیکوکار شاهیندژ در حوزه زکات نسبت به سالیان گذشته کم نظیر بوده و از ابتدای سال جاری یک میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان زکات پرداخت کرده اند.
حبیبی خاطرنشان کرد: مردم خیر شاهین دژ در ۹ ماهه امسال نزدیک به ۲۴۲ میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال گذشته ۱۱ درصد رشد داشته است.
وی با اشاره به ساخت مسکن مددجویی در شاهین دژ، بیان کرد: به منظور تهیه سرپناه برای مددجویان، از ابتدای سال جاری ۵ مسکن مددجویی در این شهرستان احداث شده است.
رئیس کمیته امداد شاهین دژ افزود: برای ساخت مسکن مددجویی این شهرستان در ۹ ماهه امسال بیش از ۲۲۵ میلیون تومان هزینه شده است.
وی با اشاره به ایجاد اشتغال پایدار، عنوان کرد: از ابتدای سال جاری، ۱۷۴ مددجو با تسهیلات سه میلیارد و ۴۰۵ میلیون تومان در شاهین دژ از تسهیلات اشتغال‌زایی استفاده کرده اند.
حبیبی یادآور شد: اشتغال‌زایی در شاهین دژ نسبت به زمان مشابه سال گذشته از لحاظ تعداد ۴۶ درصد و از لحاظ تسهیلات ارائه شده ۸۵ درصد رشد داشته است.
این مقام مسئول با اشاره به بروز مشکلات معیشتی اخیر در خانواده ها، تصریح کرد: از ابتدای امسال ۸۱۰ خانوار با جمعیت یکهزار و ۵۲ نفر در شاهین دژ تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفته اند.
رئیس کمیته امداد شاهین دژ تاکید کرد: هم اکنون ۲ هزار و ۹۵۶ خانوار با جمعیت هفت هزار و ۵۲۰ مددجو، تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان بوده و از خدمات و تسهیلات این نهاد بهره‌مند هستند.
وی با بیان برآورده شدن اهداف و برنامه های ۹ ماهه کمیته امداد شاهین دژ، گفت: تکمیل ۱۵ واحد’ مسکن روستایی، پالایش و غربالگری مددجویان و افزایش کمی و کیفی خدمات ارائه شده از اهم اهداف و برنامه های کمیته امداد این شهرستان برای سه ماهه پایانی سال جاری است.

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
شهرستان
امام جمعه شاهین دژ در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی:
بمناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر:
گفتگو
مجید عمران زاده
فرمانده انتظامی شاهین دژ خبر داد :

تبلیغات