March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : شنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۷
فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی:

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت : بسیج در برابر توطئه های دشمنان ایستاده است آنچنانکه بعد از رزم وارد عرصه سازندگی شد و بعد از عبور از سازندگی وارد مبارزه با تحریم های اقتصادی شده است و لباس فعالیتهای اقتصادی را بر تن کرده است.

سردار حبیب شهسواری صبح امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ گفت : تاریخ تحلیلی و تاریخی انقلاب اسلامی برای ما و فرزندان انقلاب یادآوری ، و یاد دادن حماسه های آن دوران برای نسل جدید عین واجب است.
وی افزود : امام (ره) ریل مادی گرایی و ماتریالیسم را به ریل الوهیت تغییر داد و جغرافیای سیاسی دشمنان و غربی ها را بر هم ریخت و امروز آنچه را که امام (ره) فرموده است در فرمایشات مقام رهبری (مدظله العالی) تبلور دارد.

سردار شهسواری تصریح کرد: امروز در عرصه خطیری قرار داریم و دشمن تمام حیله های خود را به کار بسته است و بایست بیشتر از همیشه هوشیار بوده و با وحدت و مهربانی در کنار هم و با یَد واحد در تقویت نظام بکوشیم و با قاطعیت میگوئیم که با دوستان خود و کشورهای دوست بر اساس منافع ملی کشور دوست بوده و با دشمنان همچون تیغی تیز خواهیم بود

فرمانده سپاه شهدای آدربایجان غربی ابراز داشت:بسیج در برابر توطئه های دشمنان ایستاده است آنچنانکه بعد از رزم وارد عرصه سازندگی شد و بعد از عبور از سازندگی وارد مبارزه با تحریم های اقتصادی شده است و لباس فعالیتهای اقتصادی را بر تن کرده است.

وی در پایان گفت : شاهین دژ شهرستانی رزمنده خیر بوده و از لحاظ تقدیم شهید،جانباز و ایثارگر به انقلاب از لحاظ بُعد جمعیتی رتبه اول استانی را دارد و این شهرستان از شهرهای استان کردستان گرفته تا آذربایجان غربی و شرقی رزمنده دارد و یک شهرستان شاخص در عرصه های مختلف انقلاب است.

انتهای پیام/


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
گفتگو
مجید عمران زاده
فرمانده انتظامی شاهین دژ خبر داد :
مجید عمران زاده
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین دژ :

تبلیغات