March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : جمعه, ۲ آذر ۱۳۹۷
امام جمعه شاهین دژ:

امام جمعه شاهین دژ به سفر اخیر وزیر آموزش وپرورش اشاره کرد و گفت : در سفر این مقام مسئول ابراز کردم؛ خوشحال میشدم که وزیر راه بیاید و در شورای اداری گلایه آمیز این مطلب را ادا کردم.

امام جمعه حاج فصیح نیا

حجت الاسلام حسین فصیح نیا امام جمعه شاهین دژ در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن دعوت نمازگزاران به تقوی الهی به عدم اسراف در زندگانی توصیه کرد و گفت: یکی از آثار اسراف در زندگی دور ساختن خیر و برکت از زندگی است.

وی فرا رسیدن میلاد پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق علیه السلام را تبریک گفت و افزود: پیامبر مسیر بشریت را به دنیا شناساند،در تعریف پیامبر نخواهیم توانست حق ایشان را ادا کنیم، خداوند توفیق دهد رهروان واقعی آنحضرت باشیم.

وی هفته وحدت را تبریک گفت و افزود : وحدت اجتماعی یکی از شاخصه های بخش وحدت است و بارزترین بُعد وحدت همان وحدت سیاسی است که هر دو مذهب شیعه و سنی بایست دشمن خود را شناخته و بدانند یک دشمن دارند که در مقابل اسلام و قرآن ایستاده است و بایست با یَد واحده در مقابل دشمن و در رأس آن آمریکای جنایتکار ایستادگی کرده و ریشه این بدخواهان نظام و انقلاب را بسوزانند و در بُعدی دیگر بزرگان هر دو مذهب با هم اندیشی های خود و تعامل های سازنده بر تقویت نظام مقدس اسلامی همت کنند.
وی به فرا رسیدن هفته بسیج اشاره کرد و فرا رسیدن این هفته را به بسیجیان مخلص و متعهد تبریک گفت و به شاخصه های بسیج اشاره کرد و گفت : خدا محوری اولین شاخصه بسیج است یعنی توکل بر خدا نه بر کدخدا،یعنی کسی که بدنبال کد خداست هرگز بسیجی نیست.
خطیب نماز جمعه شاهین دژ تصریح کرد :ولایتمداری دومین شاخصه بسیج که اعتقاد دارد با ولایت به کمال خواهد رسید و سومین نشانه بسیج دنبال کردن مبانی است و هرگز بدنبال شخص نیست و نهایتاً آخرین خصوصیتش ایثار و از جان گذشتگی است.
حجت الاسلام فصیح نیا به سفر اخیر وزیر آموزش وپرورش اشاره کرد و گفت : در سفر این مقام مسئول ابراز کردم؛ خوشحال میشدم که وزیر راه بیاید و در شورای اداری گلایه آمیز این مطلب را ادا کردم و همه میدانند که مشکل اساسی شاهین دژ راه های مواصلاتی است و به یک قتلگاه تبدیل شده و این امر باعث عقب افتادگی اقتصادی شهرستان شده است،طوماری نوشته شده تا در دفتر رهبری و ریاست جمهوری پیگیری شود و این موضوع بایست در سطح کشوری حل شود و در استان بجز وعده های پوشالی هیچ اثری ندیده ایم.


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
شهرستان
امام جمعه شاهین دژ در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی:
بمناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر:
گفتگو
مجید عمران زاده
فرمانده انتظامی شاهین دژ خبر داد :

تبلیغات