March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : سه شنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۷
وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی:

وزیر بهداشت با قاطعیت گفت : پایگاه دیالیز،مشکل سی تی اسکن،آمبولانس و رادیولوژی در شهرستان شاهین دژ بایست حل و فصل شود.

در جریان سفر رئیس جمهور و هیئت همراه به استان آذربایجان غربی صبح امروز و در دومین روز این سفر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشور وارد شاهین دژ شد و فقط یک ساعت مهمان این شهرستان بود.

در بدو ورود وزیر بهداشت در جلسه بررسی مشکلات زیر ساخت های درمانی شهرستان های شاهین دژ و تکاب که در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد شرکت کرد و در این جلسه امام جمعه شاهین دژ و فرمانداران هر دو شهرستان کمبودها و مشکلات درمانی را مطرح کردند.

وی پس از استماع سخنان امام جمعه شاهین دژ  و فرمانداران هر دو شهرستان از بی اعدالتی های صورت گرفته بین شهرهای شمالی و جنوبی استان آذربایجان غربی ابراز تاسف کرد و گفت : نمیتوانم تاسف از بی عدالتی ها در بین بخش های مختلف را ابراز نکنم.

وزیر بهداشت با قاطعیت گفت : پایگاه دیالیز،مشکل سی تی اسکن،آمبولانس و رادیولوژی در شاهین دژ بایست حل و فصل شود و در خصوص اتمام ساختمان جدید بیمارستان این شهرستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بایست پیگیر بوده و با جدیت به اتمام برسانند.

قاضی زاده هاشمی در تکمیل سخنان خود گفت: ظرف دو ماه آینده معاون درمان وزارت به هر دو شهرستان برای پیگیری رفع و رجوع مشکلات مطرح شده سرکشی خواهد نمود.

وی همچنین به مشکل بیمارستان شهرستان تکاب اشاره کرد و افزود: موضوع بیمارستان تکاب معارض است وگرنه آن را تکمیل کرده بودیم،نماینده،امام جمعه و بزرگان شهر تلاش کنند رضایت معارضین را کسب کنند با جدیت تمام در خصوص رفع مشکلات این بیمارستان نیز عمل خواهیم کرد.

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
گفتگو
مجید عمران زاده
فرمانده انتظامی شاهین دژ خبر داد :
مجید عمران زاده
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین دژ :

تبلیغات