March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : جمعه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۷
امام جمعه شاهین دژ:

حجت الاسلام حسین فصیح نیا امام جمعه شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه امروز ضمن دعوت نمازګزاران به تقوی الهی به آیه هشتم سوره مائده اشاره کرد که خداوند متعال میفرمایند: ای مخلوقات تقوی الهی ‍را مراعات کنید و بدانید که خداوند به تمام کارهای شما آګاه است. وی در ادامه مباحث شناخت منافقین […]

همایش 5 آذر حجت الاسلام فصیح نیا

حجت الاسلام حسین فصیح نیا امام جمعه شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه امروز ضمن دعوت نمازګزاران به تقوی الهی به آیه هشتم سوره مائده اشاره کرد که خداوند متعال میفرمایند: ای مخلوقات تقوی الهی ‍را مراعات کنید و بدانید که خداوند به تمام کارهای شما آګاه است.

وی در ادامه مباحث شناخت منافقین از خطبه های هفته گذشته منافقین را انسانهای دو رویی تعریف کرد که صرفا بدنبال منافع شخصی خود هستند به گونه ای که وقتی در جمع مومنان هستند خود را فردی متدین و با ایمان معرفی میکنند و وقتی در جمع ستمکاران و ظالمین وارد میشوند هدف خود از حضور در بین مومنان را مضحکه نمودن آنها عنوان میکنند و باطنی کاملا شیطانی دارند.

امام جمعه شاهین دژ فرا رسیدن ایام شهادت امام محمد تقی (ع) راتسلیت گفت و به خصوصیات اخلاقی ایشان اشاره داشت و گفت : با وجود سن کم، ایشان نسبت به تمام امور زمان خود آگاه بودند و هرچند حکومت جور زمان ایشان تاب قبولی زمامداری آن امام همام را نداشت اما با علم لدنی و درایتی خاص توانستند در دعوت مسلمانان به سوی حق گامهای اساسی را بردارند.

وی همچنین فرا رسیدن سالروز ازدواج آسمانی حضرت امیرالمؤمنین و حضرت فاطمه(س) را تبریک گفت و افزود: ازدواج آسان و به دور از تجملات بایست یکی از مهم ترین اولویت های خانواده در امر ازدواج جوانان باشد به نحوی که ازدواج آسمانی امام علی (ع) و دخت گرامی نبی اسلام الگویی تمام عیار برای جوانان باشد.

خطیب نماز جمعه شاهین دژ به دیدار جمعی از فعالان فرهنگی با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سوال از ایشان در خصوص اوضاع کنونی و مسبر انقلاب ، که در پاسخ فرمودند:هیچ کس هیچ غلطی نمیتواند بکند،مطمئن باشید هیچ تردیدی در این زمینه وجود ندارد به همه بگویید،اشاره کرد و در تفسیر این کلام رهبر معظم انقلاب ۵ نکته اساسی را حائز اهمیت دانست یکی اینکه ماهیت انقلاب اسلامی ماهیتی خدایی است،دیگر اینکه هزاران شهید در راه این انقلاب تقدیم کرده ایم و سوم اینکه مبانی این نظام بر اساس فطرت انسانی است.

فصیح نیا چهارمین و پنجمین نکته استنباطی از سخنان رهبر معظم انقلاب را مردمی بودن نظام و همه جانبه بودن آن عنوان کرد و گفت: این انقلاب را خود مردم ساخته اند و صرف فقط اقتصادی یا فرهنگی و غیره نیست بلکه به تمام جوانب نگاهی عمیق دارد و بر این اساس دشمن هرگز توانایی نفوذ بر این نظام را نخواهد داشت.

وی در پایان ضمن تسلیت به خانواده های داغدار در حادثه چند روز گذشته مینی بوس در جاده شاهین دژ-تکاب آرزوی غفران رحمت برای فوت شدگان و سلامتی برای مجروحین این حادثه تلخ کرد.


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
گفتگو
مجید عمران زاده
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین دژ خبر داد :
مجید عمران زاده
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین دژ :

تبلیغات