March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : جمعه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۷
امام جمعه شاهین دژ :

امام جمعه شاهین دژ گفت : فلسفه وجودی برجام چیزی جز برداشته شدن تحریم ها نبود،اما امروز که که عهدشکنی دوباره آمریکا برای عده ای خفته در داخل روشن شد دیگر هیچ برجامی در کار نخواهد بود.

همایش 5 آذر حجت الاسلام فصیح نیا

حجت الاسلام حسین فصیح نیا در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوی الهی به آیه ۲۹ سوره انفال که خداوند وعده قوه فرقان به کسانی که تقوی الهی را مراعات میکنند داده است اشاره کرد و گفت بر اساس این آیه تقوی پیشگان قوه تشخیص حق از باطل را پیدا خواهند کرد و هرگز دچار خسران و تباهی نخواهند شد.

وی به راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و ضمن تقدیر از حضور ملت ولایتمدار شهرستان شاهین دژ بپاس حضور بی نظیر در راهپیمایی با شکوه روز قدس امسال گفت: امام خمینی (ره) روز قدس را جهانی اعلام فرمودند تا مردم دنیا بدانند که این روز ، روز مقابله مستضعفین در برابر مستکبرین است و رژیم صهیونیستی کودک کش منفورترین رژیم است.

امام جمعه شاهین دژ افزود : شرکت در راهپیمایی روز قدس عین عبادتست و رویکرد اسلام نسبت به فلسطین مسئله تاکتیکی نیست بلکه ریشه در اعتقادات و ایدئولوژی اسلامی دارد و دنیا هم بداند هر کجا ظلم باشد و ملتی مورد ظلم قرار بگیرد ایران نسبت به این ظلم بی تفاوت نبوده و نخواهد بود و همانطور که مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) فرمودند رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.

فصیح نیا تصریح کرد : کسانی که شعار بی معنی نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران را سر میدادند انسان نیستند و در زمره انسانیت هم قرار ندارند،اینان برای کشور خود هم وفا ندارند و هرگز سودمند نخواهند بود و جز تفرقه افکنی هیچ چیز ملاک عملشان نیست و هرگز برای کشور سودمند نیستند چون اگر خیرخواه نظام و ایران بودند مدافع حرم می شدند.

خطیب نماز جمعه شاهین دژ در پایان به بحث برجام اشاره کرد و ابراز داشت : فلسفه وجودی برجام چیزی جز برداشته شدن تحریم ها نبود ،اما امروز که که عهدشکنی دوباره آمریکا برای عده ای خفته در داخل روشن شد دیگر هیچ برجامی در کار نخواهد بود و بنا به دستور رهبر انقلاب زمینه های پیشرفت صلح آمیز هسته ای در کشور دوباره استارت خواهد خورد.

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سیزده =

آخرین اخبار

تبلیغات