March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : شنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۷
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژگفت : آزادسازی این شهر یک مشیت الهی بود و آنچنانکه امام خمینی (ره) فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد.

سرهنگ پاسدار تقی نجمی در سخنرانی پیش از خطبه های امروز نماز جمعه ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر گفت :آزادسازی این شهر یک مشیت الهی بود و آنچنانکه امام خمینی (ره) فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد ، آری اینکه در عملیات آزادسازی این شهر توانستیم ۱۹ هزار اسیر جنگی داشته باشیم نشان از نصرت الهی بود.

وی گفت : بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که در مراسم تحلیف دانشجویان دانشگاه امام حسین (ع)  خطاب به جوانان فرمودند خرمشهرها در پیش داریم بایست همیشه هوشیار باشیم و انشاءالله با بصیرت مردم همچون گذشته در برابر تمام حیله های دشمن سرافراز و پیروز از میدان بیرون خواهیم آمد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ افزود:عملیات بیت المقدس بزرگترین عملیات عبور از آب در دنیا بود ،آبی که با سرعت ۷۰ کیلومتر بر ساعت در جریان بود و اگر امداد غیبی خداوند متعال نبود عبور از این آب عملا ناممکن بود و این در حالی است که تحلیل این عبور مقتدرانه در دانشگاههای نظامی کشورهای قدرتمند در دست بررسی است.

سرهنگ نجمی به قدرت دفاعی  کشور اشاره کرد و افزود: به گزافه گویی های رییس جمهور آمریکا نباید اعتنا کرد چون خداوند دشمنان ما را دیوانه آفریده است،امروز با اتکال بر خداوند ، رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب و جوانان مومن انقلابی از لحاظ قدرت دفاعی و موشکی بی نظیر هستیم و در برابر هر تحرکی از سوی دشمن ، با سخت ترین پاسخ مواجه خواهد شد.

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یازده =

آخرین اخبار

تبلیغات