March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : سه شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

عصر امروز فرمانده سپاه شاهین دژ در رأس هیئتی با خانواده شهید خالد آرپه (ناجی زاده) برای عرض تسلیت بمناسبت درگذشت مادر این شهید والا مقام دیدار کرد.

عصر امروز فرمانده سپاه شاهین دژ در رأس هیئتی با خانواده شهید خالد آرپه (ناجی زاده) برای عرض تسلیت بمناسبت درگذشت مادر این شهید والا مقام دیدار کرد.

در این دیدار سرهنگ پاسدار تقی نجمی ضمن تسلیت درگذشت مادر شهید خالد آرپه (ناجی زاده) علو درجات را برای آنمرحومه از خداوند متعال مسئلت نمود و گفت: در فردای محشر ۴ گروه شفاعت کننده هستند،پیامبران،امامان،علما و شهداء و خوشا به حال خانواده های شهدا علی الخصوص مادران شهید که این مادر شهید انشاءالله از شفاعت فرزند خود بهره مند و بر سر سفره حضرت فاطمه (س) منعم خواهد شد.

فرازی بر زندگینامه شهید خالد آرپه(ناجی زاده)

شهيد خالد آرپه(ناجی زاده) در سال ۱۳۴۵ در یک خانواده مذهبی در روستای آغتپه دیده به جهان گشود و از همان اوان  كودكي علاقه زيادي به نماز و مجالس مذهبي داشت. به علت عدم بضاعت مادي از نعمت سواد بي بهره ماند و به هماره پدرش به شغل كشاورزي پرداخت و از اين طريق امرار معاش مي نمود. ويژگي اخلاقي شهيد آن چنان بود كه همه مردم روستا او را دوست داشتند.

شهيد والامقام با توجه به علاقه وافري كه به خدمت در نظام جمهوري اسلامي داشتند، به خدمت سربازي رفته و پس از رشادت هاي فراوان در سال ۱۳۶۵ در منطقه سقز در حين درگيري با ضدانقلاب به شهادت رسيدند و پيكر مطهرش در زادگاهش روستاي آغ تپه به خاك سپرده شد.

 

روحش شاد و يادش گرامي باد

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 12 =

آخرین اخبار

تبلیغات