March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : پنج شنبه, ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

عصر امروز نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در معیت ائمه جمعه شهرهای شاهین دژ و کشاورز ،فرمانده سپاه شاهین دژ و مسئولین بسیج فرهنگیان،دانش آموزی و ایثارگران ناحیه با خانواده شهید نصرالله داوودی دیدار کرد.

عصر امروز نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در معیت ائمه جمعه شهرهای شاهین دژ و کشاورز ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه و مسئولین بسیج فرهنگیان،دانش آموزی و ایثارگران ناحیه با خانواده شهید نصرالله داوودی دیدار کرد.

شیرمرد جبهه های نبرد شهید نصرا… داودی در سال ۱۳۳۹ و درروستای هولاسو متولد و سپس به تحصیل مشغول شد و دوره تربیت معلم را به اتمام رسانید و مشغول خدمت به مردم محروم در بخش آموزش و پرورش گردید.
معلم شهید از ایمانی قوی برخوردار بود و هیچ امری وی را از انجام فرایض باز نمی داشت. قبل از انقلاب در راهپیمائیها شرکت جسته و بر علیه رژیم طاغوت مبارزه می کرد. وی در سال ۱۳۵۹ به سنت رسول اکرم(ص) عمل نموده و تشکیل خانواده می دهد که حاصل آن یک دختر و یک فرزند پسر می باشد.
در وصیت نامه خود قید می کند که پسرم پس از من راه پدر را ادامه دهد و پدر و مادرش را با الهام از نهضت حسینی به صبر دعوت می کرد.
وی عاقبت در عملیات کربلای ۵ در خط مقدم چون دلاوران کربلا با یزیدیان زمان مردانه به نبرد می پردازد و آخر الامر با گزینش حضرت حق به کاروان شریف شهدا می پیوندد و با خون خود نهال زیبای انقلاب اسلامی را آبیاری می نماید.
روحش شاد و يادش گرامي باد


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

آخرین اخبار

تبلیغات