March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : سه شنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
بمناسبت گرامیداشت هفته معلم:

صبح امروز بمناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت آیت الله شهید مرتضی مطهری و گرامیداشت هفته معلم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ در رأس هیئتی با رؤسای ادارات آموزش و پرورش شهرشاهین دژ و منطقه کشاورز دیدار کرد.

صبح امروز بمناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت آیت الله شهید مرتضی مطهری و گرامیداشت هفته معلم سرهنگ پاسدار تقی نجمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ در رأس هیئتی با رؤسای ادارات آموزش و پرورش شهرشاهین دژ و منطقه کشاورز دیدار کرد.

در این دیدارها سرهنگ پاسدار تقی نجمی ضمن عرض تبریک و گرامیداشت هفته معلم گفت : معلم اساسی ترین نقش در تربیت فرزندان این مرز و بوم را دارد و بایست به همان اندازه که به موضوع انتقال علم به دانش آموز می اندیشد به مسائل تربیت دینی و اجتماعی دانش آموز نیز توجه بیشتری داشته باشد چرا که خواستگاه تربیت صحیح فرد و کنش های فرد در سطح جامعه بستگی به نوع پرورش در مدرسه دارد،پس لازم است تا معلمان دلسوز ما از هیچ تلاشی در خصوص تربیت دینی و اسلامی دانش آموزان دریغ نکنند.

در پایان این دیدارها فرمانده ناحیه شاهین دژ با اهدای لوح ضمن تجلیل از زحمات رؤسای ادارات آموزش و پرورش شهر شاهین دژ و منطقه کشاورز هفته معلم را تبریک و آرزوی موفقیت روزافزون برای آنان را از خداوند متعال مسئلت داشت.

 

 


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 9 =

آخرین اخبار

تبلیغات