March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : چهارشنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
رئیس اداره گازرسانی شاهین دژ:

رئیس اداره گازرسانی شاهین دژ گفت : شاهین دژ با ۸۸هزار و ۲۵۰ متر شبکه گذاری گاز بعد از ارومیه و میاندوآب سومین رتبه استانی را دارد.

مختاری اداره گاز

بهمن مختاری در گفت و گو با خبرنگار شاهین پیام گفت : شهرستان شاهین دژ با ۸۸ هزار ۲۵۰ متر شبکه گذاری بعد از ارومیه و میاندوآب سومین رتبه استانی در این خصوص را دارد و عملیات لوله گذاری در عرض رودخانه زرینه رود این شهرستان در سطح استان بی بدیل است.

وی با بیان اینکه رزمایش استانی این شهرستان بهترین و برترین رزمایش در بین ۱۷ شهرستان استان بوده است افزود: با توجه به حضور فرماندار در مراحل انجام رزمایش و اجرای دقیق آن بر این اساس توانستیم برترین رتبه استانی را در این خصوص کسب نماییم.

رئیس اداره گازرسانی شهرستان شاهین دژ گفت : تا پایان سال جاری ۲۹ روستای این شهرستان از نعمت گاز برخوردار شده اند که از این تعداد ۵ روستا تابعه شهر شاهین دژ،۱۰ روستا از توابع شهر محمودآباد و ۱۴ روستا از توابع شهر کشاورز هستند و ۲۸ روستا نیز در دست اجراست و بر این اساس تاکنون  ۶۳۳ خانوار روستایی دارای نعمت گاز هستند.

مختاری همچنین از اجرای طرح همیار با کمک اداره آموزش و پرورش در سطح مدارس خبر داد و تصریح کرد : در این طرح ۲۵۰۰ نفر از دانش آموزان سطح شهرستان شاهین دژ علی الخصوص دانش آموزان مناطق روستایی که به تازگی از نعمت گاز برخوردار شده اند آموزش های لازم توسط اکیپ آموزشی در راستای شناخت خطرات و نحوه مقابله با خطر را دیده اند و با اجرای این طرح خوشبختانه در سال ۹۶ شهرستان شاهین دژ تنها شهرستان در سطح استان بود که هیچگونه خسارت،آسیب و خفگی را تجربه نکرد.

این مقام مسئول جمع کل مشترکین شهرستان شاهین دژ را ۲۴ هزار و ۷۵۸ مشترک اعلام کرد که از این تعداد ۱۷ هزار و ۶۷۰ مشترک در شاهین دژ،۳ هزار و ۵۶۸ مشترک در محمودآباد و ۳ هزار و ۵۲۰ مشترک در کشاورز داریم و گازرسانی به شهرهای شاهین دژ ، محمودآباد و کشاورز به ترتیب در سالهای ۸۵،۸۸ و ۸۹ آغاز گردیده است.

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

آخرین اخبار

تبلیغات