March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : پنج شنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۶

صبح امروز جشن میلاد کوثر بمناسبت ولادت حضرت زهرای مرضیه (س) در مجتمع فرهنگی هنری شاهین دژ برگزار شد.

صبح امروز به همت حوزه حضرت فاطمه (س) بمناسبت ولادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه (س) مراسم جشن میلاد کوثر با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ و مسئول دفتر نماینگی ولی فقیه در ناحیه و خیل عظیم خواهران و مادران این شهرستان در محل مجتمع فرهنگی هنری شاهین دژ برگزار شد.

سرهنگ پاسدار تقی نجمی ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت دخت نبی مکرم اسلام (ص) حضرت زهرای اطهر (س) گفت : زندگی آنحضرت باید الگو و سرمشق تمام شیرزنان این سرزمین باشد و وقتی بذر همین سبک و روحیه در قلب خواهران و مادران ما کاشته شود مسلماً فرزندانی با تقوی و دلیر در این کشور رشد پیدا خواهند کرد و این انقلاب را که به برکت خون شهداء و رهنمودهای داهیانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بدست آمده را به دست منجی عام بشریت حضرت ولی عصر (عج) خواهد رساند.

حجت الاسلام عسگر امامی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه شاهین دژ نیز ضمن تبریک این میلاد فرخنده و با سعادت بر لزوم نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی تاکید داشت و افزود: زندگی حضرت زهرای مرضیه نمونه کامل زندگی اسلامی است و یک سرمشقی برای تمام زنان عالم هستی است.

وی به فرمایش حضرت حجت ابن الحسن امام مهدی(عج) که فرموده اند”حضرت زهرا دختر پیامبر عظیم الشأن اسلام نمونه و الگوی من است” اشاره داشت و در این باب سه نکته را متذکر شد.

یک نکته اینکه جایگاه و عظمت زن در خانه،خانواده و جامعه بسیار قابل توجه است که امام زمان حضرت فاطمه(س) را الگوی خود قرار داده اند،نکته دیگر اینکه وقتی حضرت زهرا برای امام زمان ما الگو است به طریق اولی برای تمام ما نیز الگو باشد و نکته آخر اینکه این الگو پذیری بایست در درون وجود تمام مردان هم جای پیدا کند و صرفا برای زنان نباشد.

 


دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + سه =

آخرین اخبار
گفتگو
سرهنگ دوم نادر جهانی
فرمانده انتظامی شاهین دژ خبر داد:
حاج امامی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شاهین دژ:

تبلیغات