March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : سه شنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

قریب ۱۸ ماه از کلنگ زنی پارک بانوان شاهین دژ می گذرد و نه تنها هیچ اقدامی حاصل نگشته است بلکه این پارک به بخش خصوصی نیز واگذار شده است.

به گزارش خبرنگار شاهین پیام  پارک فدک یکی از مراکز تفریحی دیرینه شاهین دژ است و خالی از لطف نیست که یادآور شویم حداقل دهه پنجاه و شصتی ها با آن خاطره های بسیاری دارند.

چهارم شهریور ماه سال گذشته و مصادف با هفته دولت طی مراسمی که با حضور مسئولین شهرستانی انجام گرفت کلنگ احداث پارک بانوان شاهین دژ که یکی از طرح های مصوب شورای اسلامی شهر در سال ۹۳ بود در محل پارک فدک به زمین زده شد.

حال قریب ۱۸ ماه از این کلنگ زنی میگذرد و نه تنها هیچ اقدامی حاصل نگشته است بلکه این پارک به بخش خصوصی نیز واگذار شده است و جای چندین سؤال در این بین خالی است که انتظار پاسخ از مسئولین دور از انتظار نیست…!!!

بدست فراموشی سپردن احداث این پارک ناشی از چه مسائلی است،آیا دومیلیارد ریال اعتبار صرفاً برای حصار کشی و رنگ آمیزی جزئی هزینه شد و یا اصلاً اعتباری فراهم نشده است؟؟؟

بر فرض که اعتباری فراهم نشده است پس مسئولین چرا کلنگ زنی کردند و اگر کلنگ زنی کردند پس چرا به بخش خصوصی واگذار گشته است؟؟؟

البته اعضای شورای اسلامی و شهردار وقت نیز بایست پاسخگوی این اقدام نافرجام باشند.

آیا این طرح به سرانجام خواهد رسید یا به دفتر خاطره ها خواهد پیوست؟؟؟

 

 

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − یک =

آخرین اخبار

تبلیغات