March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : یکشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
امام جمعه شاهین دژ:

امام جمعه شاهین دژ:امروز تمام مردم ایران و در شهرستان ما مردم ولایتمدار و با بصیرت شاهین دژ به وظیفه دینی و ملی خود عمل کردند و استقامت را نشان دادند و در یک کلام اتمام حجت کردند و مسئولین را شرمنده خود ساختند،اکنون مسئولین موظف به عمل هستند چرا که نظام با همین مردم معنا پیدا کرده است.

حجت الاسلام حسین فصیح نیا امام جمعه شاهین دژ در سخنرانی ظهر امروز در جمع مردم ولایی شاهین دژ که پس از راهپیمایی در میدان امام خمینی (ره) گردهم آمده بودند گفت: جامعه به دو بخش خواص و عوام تقسیم میشود و کسانی که در مسائل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی نقش آفرین هستند بعنوان خواص جامعه تلقی میگردند آنچنان که در دوران انقلاب علمای بزرگ جامعه در کنار امام جاده های پیروزی انقلاب را  هموار ساختند.

وی گفت: امروز تمام مسئولین نظام و کسانی که به نحوی در جامعه اسلامی مؤثر هستند موظف به انجام وظیفه و خدمت به مردم هستند و دفاع از حق و دفاع از مظلوم را پیشه عمل خود سازند آنچنانکه امیر مؤمنان حضرت علی(ع) میفرمایند: در دفاع از حق فرصت ها را غنیمت بشمارید که اگر بموقع عمل نکنید این فرصت ها مایه اندوه شما خواهد بود.

امام جمعه شاهین دژ دومین مسئله مهم در جامعه را ثابت قدم ماندن عنوان کرد و ابراز داشت:ماندن در راه ولایت و امامت و استمرار دفاع از نظام اسلامی و خط امام دومین عامل  رمز پیروزی جامعه است.

فصیح نیا در پایان اظهار داشت: امروز تمام مردم ایران و در شهرستان ما مردم ولایتمدار و با بصیرت شاهین دژ به وظیفه دینی و ملی خود عمل کردند و استقامت را نشان دادند و در یک کلام  اتمام حجت کردند و مسئولین را شرمنده خود ساختند،اکنون مسئولین موظف به عمل هستند چرا که نظام با همین مردم معنا پیدا کرده است.

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

آخرین اخبار

تبلیغات