March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : پنج شنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
بمناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر؛

صبح امروز فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ در رأس پرسنل این ناحیه بمناسبت آغاز دهه فجر با امام جمعه شاهین دژ دیدار کرد.

صبح امروز فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ در رأس پرسنل این ناحیه بمناسبت آغاز دهه مبارک فجر با امام  جمعه دیدار کرد.

در این دیدار سرهنگ پاسدار تقی نجمی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک سالروز ورود تاریخی امام (ره) و آغاز دهه فجر گفت: در طول ایام الله دهه فجر بیش از ۹۰ برنامه اجرایی خواهیم داشت که به حول قوه الهی با همکاری مسئولین قسمت ها و فرماندهان حوزه های محلات این برنامه ها را به سرانجام خواهیم رساند به نحوی که شاهد بیشترین تاثیرگذاری این برنامه ها باشیم و انشاءالله دیدار با شما موجبات تقویت روحیه قوی در اجرای صحیح برنامه ها را توأمان خواهد ساخت.

حجت الاسلام حسین فصیح نیا نیز ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهای مرضیه(س) و تبریک ایام دهه فجر از حضور فرمانده و پرسنل ناحیه شاهین دژ ابراز خرسندی کرد و گفت: سپاه همیشه بوده و هست و خواهد بود و امیدوارم با تکیه بر قدرت لایزال الهی پیشرفت این نهاد انقلابی روز به روز افزونتر شود.

وی تقارن ایام دهه فجر با ایام فاطمیه را مبحث ولایت و امامت مطرح کرد و افزود در هردوی این مباحث بحث اطاعت از ولی مطرح است که بایست به این نکته توجه داشت.


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
گفتگو
مجید عمران زاده
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین دژ خبر داد :
مجید عمران زاده
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین دژ :

تبلیغات