March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۶
امام جمعه شاهین دژ ؛

خطیب نماز جمعه شاهین دژ به فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص فضای مجازی در جمع مردم قم پرداخت و تصریح کرد:دشمن امروز جوانان را مورد هدف قرار داده و با تاثیرگزاری بر اذهان جوانان سعی در به رسیدن مقاصد خود دارد.

امام جمعه حاج فصیح نیا

حجت الاسلام حسین فصیح نیا در خطبه های امروز نماز جمعه امروز عموم نماز گزاران را به تقوی الهی دعوت و به ادامه مباحث هفته گذشته درخصوص معاد پرداخت و افزود : زیارت اهل قبور از دیدگاه علما و بزرگان اهل تشیع و تسنن بسیار سفارش شده است و استدلال از برخی آیات قرآنی و روایات نقل شده از اهلبیت عصمت و طهارت مؤید این امر است.

وی گفت:مستحب است که هنگام وارد شدن به قبرستان سلام داده و علاوه از طلب استغفار و دوری عذاب از میت برای خود نیز دعا کنید.

وی به سخنرانی مقام معظم رهبری در جمع مردم قم اشاره کرد و افزود:ایشان به عدم دستیابی دشمن به خواسته هایش از خارج اشاره داشتند و هزینه های میلیاردی را در داخل کشور خرج کردند،در این خصوص بایست سرویس های اطلاعاتی افرادی که در داخل کشور برای ایجاد فتنه به دشمن چراغ سبز نشان دادند و منافقینی که در داخل کشور و در بین مردم تطمیع شده و زندگی میکنند شناسایی کرده و به جامعه معرفی و به سزای اعمالشان برسند.

خطیب نماز جمعه شاهین دژ به فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص فضای مجازی در جمع مردم قم پرداخت و تصریح کرد:دشمن امروز جوانان را مورد هدف قرار داده و با تاثیرگزاری بر اذهان جوانان سعی در به رسیدن مقاصد خود دارد اما جوانان انقلابی و حزب الهی در برابر این دسیسه سینه سپر کرده اند و این جوانان بایست بیش از پیش مورد حمایت قرار گیرند.

وی ابراز کرد :تربیت جوان انقلابی و حزب الهی بسیار بایست مورد توجه قرار گیرد و ادارات و نهادهایی که بودجه فرهنگی دارند نباید نسبت به این مهم بی تفاوت باشند.

حجت الاسلام فصیح نیا در پایان پیشنهاد ایجاد کارگروه فرهنگی در سطح شهرستان شاهین دژ را داد تا با تبیین مسایل نسبت به شناسایی نقاط ضعف فرهنگی شهرستان و تقویت این نقاط نسبت به اجرایی سازی منویات مقام معظم رهبری گامهای اساسی برداشته شود.

انتهی پیام /


دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هشت =

آخرین اخبار
گفتگو
سرهنگ دوم نادر جهانی
فرمانده انتظامی شاهین دژ خبر داد:
حاج امامی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شاهین دژ:

تبلیغات