March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۶
امام جمعه شاهین دژ:

امام جمعه شاهین دژ بحث حجاب در جامعه فرهنگ سازی و آموزش حجاب در خانواده و مدرسه را مهم برشمرد و تصریح کرد : در کنار آموزش حجاب و ترویج آن ، غیرت پشتوانه محکم حجاب است چراکه پشت هر بی حجابی یک بی غیرتی هست.

همایش 5 آذر حجت الاسلام فصیح نیا

حجت الاسلام حسین فصیح نیا در خطبه های نماز جمعه امروز ضمن دعوت نمازگزاران به تقوی الهی به بحث  در مورد معاد و برزخ پرداخت و گفت:کسی که ترک دنیا نموده بسته به میزان اعمال پسندیده ای که داشته باشد بر خانه خود وارد شده و از خانواده اش با صوت حزین و ناله کنان در حالیکه کسی صدایش را نمیشنود میخواهد تا از سوی وی به نیازمندان و فقرا احسان شود.

 

امام جمعه شاهین دژ به ۱۷ دیماه سال ۱۳۱۴ که رضا خان ملعون در این تاریخ بحث  کشف حجاب را عنوان کرد و با تعلیم از انگلیس و آتاتورک در صدد رواج فرهنگ غربی در جامعه بود اشاره کرد و افزود :در آن برهه از زمان نیز امدادهای غیبی پروردگار و هدایتهای روحانیون و بصیرت مردم این نقشه پلید را در تاریخ مدفون کرد.

وی در بحث حجاب در جامعه فرهنگ سازی و آموزش حجاب در خانواده و مدرسه را مهم برشمرد و تصریح کرد : در کنار آموزش حجاب و ترویج آن ، غیرت پشتوانه محکم حجاب است چراکه پشت هر بی حجابی یک بی غیرتی هست.

حجت الاسلام  فصیح نیا نظارت بر رسانه های جمعی و فیلم هایی که در صدا و سیما پخش میشود،شرط رعایت حجاب در ادارات و دانشگاهها را از دیگر عناوینی برشمرد که بایست مورد توجه بیشتر مسؤلین قرار گیرد.

وی به اغتشاشات هفته اخیر نیز اشاره کرد و اظهار داشت : در این میان دو گروه به چشم میخوردند ،یکی گروهی که مالباخته در موسسات و اعتراض به وضعیت اقتصادی و بیکاری بودند که مقام معظم رهبری سکاندار تیزبین انقلاب به تمامی موارد از جمله مباحث اقتصاد مقاومتی و فرهنگی و… بارها و بارها تاکید داشته اند و بایست به این موضوع توجه داشت که فرد حقوق بگیر نجومی و دارای خانه میلیاردی هرگز از حال فقرا و قشر ضعیف جامعه خبردار نخواهد بود.

امام جمعه شاهین دژ گروه دوم را افرادی خواند که به جریانات فتنه وابسته بوده و جیره خوار غرب هستند چراکه با حرکات هنجارشکنانه و به آتش کشیدن پرچم مقدس نظام جمهوری اسلام که نام جلاله پروردگار بر آن نقش بسته است موجبات برخی ناآرامی ها را بوجودآوردند که از گروه اول مستثنی هستند.

انتهای پیام /


دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

آخرین اخبار
گفتگو
سرهنگ دوم نادر جهانی
فرمانده انتظامی شاهین دژ خبر داد:
حاج امامی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شاهین دژ:

تبلیغات