March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : پنج شنبه, ۷ دی ۱۳۹۶
رییس جهاد کشاورزی شاهین دژ:

رییس جهاد کشاورزی شاهین دژ بیمه شدن دوباره انقلاب،ناامیدی دشمنان اسلام،رزمایش سیاسی مذهبی عظیم در صحنه واقعی و ملموس کشور و غلط از آب در آمدن تحلیل های استکبار جهانی برای تکرار اجرای توطئه‌های شوم علیه ایران را از جمله دستاوردهای مهم حماسه تاریخی ۹ دی بر شمرد.

سعید خدایی

سعید خدایی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار شاهین پیام بصیرت ملت ایران و حضور در صحنه ها و بزنگاه های تاریخی و شناخت واقعی از لزوم حضور در صحنه و عمل به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و از بین بردن امکان سوء استفاده دشمنان نظام و دفاع از حریم ولایت و رهبری و آموزه های دینی و مذهبی را جدی ترین انگیزه های خلق حماسه ۹ دی توسط مردم دانست.

وی گفت:با رخداد این حماسه نقشه های استکبار جهانی بیش از پیش رو شد و مردم کشورهای منطقه اعتماد به نفس کافی جهت فایق آمدن بر حاکمان ظالم را بدست آوردند که رهبری معظم انقلاب نقش محوری و اساسی و بی بدیل در مهار این فتنه داشتند و شایستگی رهبری جهان اسلام بیش از گذشته در وجود ایشان تبلور یافت.
رییس جهاد کشاورزی شاهین دژ بیمه شدن دوباره انقلاب و ناامیدی دشمنان اسلام ، رزمایش سیاسی مذهبی عظیم در صحنه واقعی و ملموس کشور و غلط از آب در آمدن تحلیل های استکبار جهانی برای تکرار اجرای توطئه‌های شوم علیه ایران را از مهمترین نتایج حماسه تاریخی ۹ دی برشمرد.

این مقام مسؤل از حضورپرشورتر خود و پرسنل جهادکشاورزی شاهین دژ و تمام کشاورزان در حماسه غرور آفرین ۹ دی امسال نسبت به سالهای گذشته خبر داد و تصریح کرد:قطعا این حماسه بزرگ مانند حرکت انقلابی مردم در بهمن ۵۷ برای همیشه در تاریخ به عنوان برگ زرینی ماندگار خواهد بود.

 

انتهای پیام/


دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

آخرین اخبار
گفتگو
سرهنگ دوم نادر جهانی
فرمانده انتظامی شاهین دژ خبر داد:
حاج امامی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شاهین دژ:

تبلیغات