March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : دوشنبه, ۴ دی ۱۳۹۶

صبح امروز با حضور مسئولین شهرستانی جلسه هماهنگی مراسم حماسه ۹ دی در محل دفتر امام جمعه شاهین دژ برگزار شد.

صبح امروز جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی با حضور مسئولین شهرستانی در محل دفتر امام جمعه شاهین دژ برگزار شد.

حجت الاسلام حسین فصیح نیا امام جمعه شاهین دژ ضمن گرامیداشت سالروز این حماسه  ، که ملت همیشه در صحنه ایران آن را خلق کردند گفت: در این مراسم همه و همه در برابر ناپاکی ها ایستادند و دست به دست هم یکپارچه و یکصدا شعار مرگ بر فتنه گر را سر دادند و به گوش دشمن ندای وحدت و همدلی خود را رساندند.

وی اتحاد و همبستگی در راستای محکوم نمودن فتنه گران را جز اولویت ها خواند و ابراز داشت: مسئولین  باید در این زمینه پیش قدم بوده و بدنبال مبانی و چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی باشند و در گروه حزب الله بودن سرمنشأ گامهای مسئول باشد.

ماموستا بالقچی امام جمعه اهل تسنن گفت: حمایت از ولی فقیه بایست در خون ما بجوشد چراکه اگر کسی ولی نداشته باشد ولی او شیطان خواهد بود پس کسی خوشبخت خواهد بود که مطیع ولی امر خود بوده و از دین و دیانت خود حراست نماید در این راستا مسئولین بایست برخورد با فتنه گران را در رأس امور خود قرار دهند.

سرهنگ پاسدار تقی نجمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ نیز ابراز داشت : دشمنان ایران اسلامی در فتنه ۸۸ اصل نظام را نشانه روی کرده و برنامه ریزی آن را از سالهای دور چینش کرده بودند اما با اتکال بر پروردگار و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و بصیرت مردم عزیز این توطئه نیز به تاریخ پیوست.

وی با اشاره به این موضوع که برخی مرگ بر فتنه گر را وقتی می شنوند این جمله را به خود می گیرند ، مگر این عده با فتنه گر ارتباطی دارند که اینگونه عکس العمل نشان میدهند،این جمله بایست یکصدا و یکپارچه و با جوشش از درون سر داده شود چراکه فتنه گر بدنبال پایمال سازی خون شهدای عزیزمان است.

در این جلسه سایر اعضا پیشنهادات خود در راستای هرچه باشکوهتر برگزار شدن مراسم حماسه ۹ دی ارائه و مقرر شد روز شنبه نهم دی ماه رأس ساعت ۱۰ صبح این مراسم با حضور گسترده آحاد مردم در محل مسجد رسول اکرم (ص) شهرستان شاهین دژ برگزار گردد.

انتهای پیام /

 


دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 13 =

آخرین اخبار
گفتگو
سرهنگ دوم نادر جهانی
فرمانده انتظامی شاهین دژ خبر داد:
حاج امامی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شاهین دژ:

تبلیغات