March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : دوشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۶
مسئول دبیرخانه شورای زکات شاهین دژ؛

مسئول دبیرخانه شورای زکات شاهین دژ گفت :در راستای نهادینه سازی فرهنگ پرداخت زکات یکصد و دوازده تابلوی زکات با گزیده ای از آیات الهی و احادیث پیامبر و ائمه اطهار در سطح شهرستان شاهین دژ نصب نمودیم.

حجت الاسلام صفر صفرزاده رئیس شورای زکات شهرستان شاهین دژ در گفتگو با خبرنگار شاهین پیام گفت: با توجه به اینکه زکات یکی از فرعیات دین مبین اسلام است و در فقه از آن بعنوان صدقه واجب ذکر شده است و بر مسلمان لازم است تا نسبت به پرداخت زکات مال خود اقدام نماید بر همین اساس در راستای نهادینه سازی فرهنگ پرداخت زکات یکصد و دوازده تابلوی زکات با گزیده ای از آیات الهی و احادیث پیامبر و ائمه اطهار در سطح شهرستان شاهین دژ نصب نمودیم.

وی افزود: از تعداد کل تابلوهای نصب شده ۸ تابلو را در مسیر مواصلاتی شاهین دژ-میاندوآب،۷ تابلو را در مسیر مواصلاتی شاهین دژ-تکاب و تعداد ۹۷ تابلو را در ورودی روستاها نصب نموده ایم.

این مقام مسئول میزان زکات جمع آوری شده در ۸ ماهه سال جاری را بیش از ۱۲ میلیارد ریال عنوان کرد و تصریح کرد : این میزان زکات جمع آوری شده در سطح شهرستان شاهین دژ برای مسکن مددجو،جهیزیه،تحصیل،درمان،آزادی زندانی و پروژه های عام المنفعه هزینه گردیده است.

حجت الاسلام صفرزاده همچنین از عسگر حاتمی که از شهرستان شاهین دژ رتبه زکات دهنده برتر کشور را به خود اختصاص داده بود و در همایش اجلاس زکات کشور که نهم آذرماه در تهران برگزار و از وی تجلیل شد،تقدیر کرد.

 

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 20 =

آخرین اخبار

تبلیغات