March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : شنبه, 28 اکتبر 2017

نگاه معصومانه فرزندان یک خانواده محروم شاهین دژی شاید مسئولین بی تفاوت را بیدار سازد.

به گزارش خبرنگار شاهین پیام محرومیت و نداری زندگی را به کام انسان تلخ میکند ،تلخی که هیچگاه برای برخی مسئولینی که نسبت به معیشت مردم بی تفاوت هستند هرگز معنا پیدا نمیکند و این عده همانهایی هستند که شهید بهشتی از آنان بعنوان کسانی یاد کرد که سرما و زمستان را از پشت پنجره و گرسنگی را در کتابها مطالعه میکنند و نهایتا نماینده و مسئول خوبی برای مردم نخواهند بود.

شاید این گزارش تلنگری برای برخی مسئولین بی تفاوت باشد و با دیدن تصاویر  قدری از زراندوزی و منافع شخصی خود کاسته و زمینه محرومیت زدایی در کشور را استارت بزنند.

بسیارند خانواده هایی که برای نان شب محتاج اند،اما خانواده ای در یکی از روستاهای توابع شاهین دژ هست که بضاعتشان به سیری شکم یک وعده در طول شبانه روز هم نمیرسد،نگاه معصومانه دو فرزند این خانواده پر از درد است و جگر آدمی را میسوزاند،پدر و مادری بیمار دارند که توان کارکردن و امرار معاش زندگی را ندارند،خانه ای کاه گلی دارند که که هرلحظه امکان تخریب و ریزش سقفش می رود،تصاویر خود گویا هستند و صحه بر موضوع اند.

پس ای خیر آگاه و توانا آستین ها را بالا بزن و با گرفتن دست این خانواده ، مُهر شرمساری را بر پیشانی مسئولین بی تفاوتی که میز و صندلی خدمت را اشتباه گرفته اند و آن را تمام دارایی خود می پندارند بزن.

 

پل های ارتباطی جهت کمک به این خانواده محروم : ۰۹۱۹۰۲۵۰۵۷۱/۰۹۳۶۵۶۴۲۸۷۶   و یا ارتباط تلگرامی با آی دی :shahinpayam@

 

شماره کارت جهت واریز نقدی کمک های شما خیرین

۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۳۱۸۲۷   بنام موسسه خیریه امیر المومنین شاهین دژ

 

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

تبلیغات