March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : سه شنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۶

صبح امروز با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ ،رئیس حوزه علمیه امام محمد باقر (ع) و اساتید و طلبه های این حوزه نشست بصیرتی در نمازخانه حوزه برگزار شد.

نشست بصیرتی حوزه علمیه

صبح امروز با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ ،رئیس حوزه علمیه امام محمد باقر (ع) و اساتید و طلبه های این حوزه نشست بصیرتی در نمازخانه حوزه برگزار شد.

در این نشست سرهنگ پاسدار تقی نجمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ به رشادت ها و جانفشانی های شهدای گرانقدر نظام جمهوری اسلامی از بدو تولد انقلاب تا امروز اشاره داشت و افزود: شهداء با نثار خون خود مهر تثبیت نظام اسلامی را در جامعه اسلامی برجسته تر ساختند و با جوششی که از درونشان می تراوید قله های پیروزی این نظام و انقلاب را فتح و در پیشگاه خداوند منان روسفید گشتند.

وی گفت : امروز باید با یادآوری وصایای و آرمانهای امام و شهداء ادامه دهنده راه آنان بوده تا تصور هرگونه افکار سوء نسبت به نظام جمهوری اسلامی  را از دیدگان بدخواهان بستانیم،هرچند ابهت دشمن شکسته شده است و در مقابل توان دفاعی کشورمان جرأت عرض اندام ندارد اما بایست مراقب دسیسه ها و نیرنگ های او بود.

این مقام مسئول اظهار داشت: جرأت و جسارت نیروهای نظامی ما منتسب به مکتب حضرت سید الشهداء (ع) و برگرفته از ایثار و خون و شهادت است آنچنانکه ملوانان زبده آمریکایی را در کوتاهترین زمان دستگیر کردیم و این خود مایه افتخاری است برای کشورمان که غرور و ابهت  آمریکا را با آن همه تبلیغات ابرقدرتی اش شکستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ ولایت فقیه،خودباوری و عزت را از مهمترین دستاوردهای انقلاب معرفی کرد و ابراز داشت: امروز به برکت وجود ولایت فقیه توانسته ایم با اتکا بر نیروهای بومی و تلاش های مضاعف به تکنولوژی های روز دنیا دست پیدا کنیم و معنی واقعی اقتصاد مقاومتی را بدست آورده ایم که از جمله میتوان به موشک های دوربرد  که نشان از خودباوری و اتکا به قدرت درون کشور دارد اشاره کرد.

نجمی در پایان و در توصیه به طلبه های جوان گفت: امروز دشمن در بحث جنگ نرم به جد در تلاش است،نباید اجازه ورود به خاکریز هایمان را در این زمینه به دشمن دهیم بایست با مهندسی معکوس در مقابل این دسیسه یشان بایستیم و باری دیگر شکست در این زمینه را نیز برایشان تجربه سازیم.

 

نشست بصیرتی حوزه علمیه نشست بصیرتی حوزه علمیه نشست بصیرتی حوزه علمیه نشست بصیرتی حوزه علمیه نشست بصیرتی حوزه علمیه نشست بصیرتی حوزه علمیه نشست بصیرتی حوزه علمیه نشست بصیرتی حوزه علمیه نشست بصیرتی حوزه علمیه

 


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 3 =

آخرین اخبار

تبلیغات