March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : سه شنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۶
بخشدار کشاورز شاهین دژ:

بخشدار شاهین دژ از اتمام پروژه گازرسانی به روستاهای این بخش تا پایان سال ۹۶ خبر داد.

بخشدار کشاورز

صمد اکبری بخشدار کشاورز در گفتگو با خبرنگار شاهین پیام از اتمام پروژه های گازرسانی زودتر از موعد و تا پایان سال ۹۶ خبر داد و افزود: طی قراردادی که با پیمانکار جهت گازرسانی به ۲۱ روستای بخش کشاورز داشتیم مقرر بود که عملیات گازرسانی به این ۲۱ روستا تا پایان سال ۹۷ صورت پذیرد که به حول قوه الهی و پیگیری های مکرر و نظارت های اصولی تاکنون گازرسانی  ۱۴ روستا بهره برداری شده و ۵ روستای آغچلوی قدیم و جدید،گل،آغچه مسجد و سعیدآباد تا اوسط پاییز به مرحله بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: گازرسانی به دو روستای قازانلو و یوسفکندی نیز با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی تا پایان ۹۶ به اتمام خواهد رسید.

اکبری گفت : در عرض یکسال گذشته کارهای عمرانی،بازگشایی و تعریض معابر روستایی،جدول گذاری و ساماندهی طرح هادی در ۱۳ روستای این بخش به متراژ ۵۱۰۰ متر طول به ارزش هفت میلیارد وسیصد میلیون ریال صورت پذیرفته است.

وی با اشاره به راکد ماندن عملیات احداث سالن ورزشی روستای احمدآباد بعد از ده سال گفت : با پیگیری های مکرر توانستیم با تصویب ۵ میلیارد ریال اعتبار در کمیته برنامه ریزی شهرستان شاهین دژ این طرح را جهت اتمام پروژه به پیمانکار سپرده و انشاء الله در دهه مبارک فجر امسال به مرحله افتتاح و بهره برداری برسانیم که جا دارد از حمایت های فرماندار این شهرستان کمال تقدیر را داشته باشم.

اکبری همچنین از جذب دو میلیارد ریال اعتبار در جهت اصلاح شبکه برق شهر کشاورز و یک میلیارد ریال برای تعمیر و تجهیز سالن ورزشی این شهر خبر داد.

بخشدار کشاورز همچنین از طرح آسفالت ریزی روستاهای احمدآباد،قره قوینلو و قبانکند و دو طرح عمرانی بهسازی روستا در احمدآباد و نجار در دو فاز مختلف خبر داد و افزود : این دو طرح با همکاری بنیاد مسکن انجام خواهد پذیرفت.

این مقام مسئول در خصوص بهسازی روستای نجار اظهار کرد : با توجه به تصادفات عدیده ای که در این روستا رخ میداد و بعضا منجر به فوت میشد بر آن شدیم تا طرح ۴ بانده شدن مسیر عبور وسایل نقلیه و احداث لاین کندرو را به استان ارایه دهیم و خوشبختانه این طرح با موافقت اصولی همراه شد و با اعتبار دو میلیارد و پانصد میلیون ریالی در آینده ای نزدیک به مرحله اجرا در خواهد آمد.

انتهای پیام/


دیدگاه ها

یک دیدگاه

  1. ممنون اطلاعات خوبی بود

     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سیزده =

آخرین اخبار

تبلیغات