March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : دوشنبه, ۲ مرداد ۱۳۹۶
امام جمعه شاهین دژ؛

حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه شاهین دژ در گفتگو با خبرنگار شاهین پیام  مردمی بودن کابینه دولت دوازدهم را مهم برشمرد و افزود : با توجه اینکه دولت دوازدهم منتخب مردم است و یکایک مردم پای صندوقهای رای حاضر شدند و دولت را بوجود آوردند و همانطور که رئیس جمهور وعده عدم نیاز مردم […]

حاج باقری

حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه شاهین دژ در گفتگو با خبرنگار شاهین پیام  مردمی بودن کابینه دولت دوازدهم را مهم برشمرد و افزود : با توجه اینکه دولت دوازدهم منتخب مردم است و یکایک مردم پای صندوقهای رای حاضر شدند و دولت را بوجود آوردند و همانطور که رئیس جمهور وعده عدم نیاز مردم به یارانه ۴۵ هزار تومانی را عنوان کرد،بنابراین این وعده عملی نخواهد شد مگر با کابینه ای جوان ، کارآمد و دردآشنای مردم ، که در این وضعیت دولت خواهد توانست پله های ترقی و پیشرفت کشور را با سرعت طی نماید.

وی به وضع موجود کشور که با بحران اقتصادی و بیکاری دست و پنجه نرم میکند اشاره کرد و تصریح کرد : در حال حاضر که شاهد تعطیلی کارخانجات و بیکاری جوانان و رکود اقتصادی کمرشکن هستیم دولت دوازدهم نباید کابینه خود را کانون بازنشستگی و یا سالمندان کهریزک قرار دهد چراکه مردم اسوه ، الگو و راهنما میخواهند.

امام جمعه شاهین دژ اظهار کرد:افرادی که قرار است کابینه دولت را تشکیل دهند بایست مردم را به راه راست هدایت کنند نه اینکه نسبت به امور ملت بیتفاوت بوده و در مورد آینده کشور هیچ برنامه ای نداشته باشند چون انبیاء و اولیاء الهی برای سعادت بشر آمدند.

حجت الاسلام باقری شاخص انتخاب اعضای کابینه دولت دوازدهم توسط دولت را افرادی دانست که اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کارشان قرار خواهند داد و با بهره گیری از توان داخلی و عدم تکیه به کشورهای بیگانه ، کشور را از هر لحاظ بی نیاز سازند.

وی ادامه داد:مگر امیر المومنین نخل نمیکاشت و چاه نمیکَند به خاطر همین از آن زمان تا امروز بدخواهان نااهل و ریاست طلبان نمیتوانند دولت عدالت طلب علی (ع) را کم رنگ جلوه دهند،دولت دوازدهم نیز بایست زیرساخت دفاعی کشور را آنچنان تقویت کند که دشمن از ترس و حشت هرگز اجازه پادرازی بیشتر از گلیم خود را در سر نپروراند.

باقری امید و اعتماد را نیز مهم برشمرد و اظهار کرد: دولت دوازدهم باید در گزینش کابینه خود به نحوی عمل کند که احساس امید و اعتماد جوانان را به خود جلب نماید بنحوی که جوان به محض شنیدن پیام دولتمردان انتظار تحقق فوری آن را در ذهن بپروراند و به آینده خود و خانواده اش امیدوار باشد.

امام جمعه شاهین دژ در پایان از خداوند متعال توفیق روزافزون دولت دوازدهم را خواستار شد و گفت : امیدوارم دولتشان دولت خدمت باشد و شیرینی خدمت را خود مردم در زندگی احساس کنند تا اینکه پس از گذشت سالها در زبانها و دلها ثابت بماند.

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

آخرین اخبار

تبلیغات