March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : دوشنبه, 17 جولای 2017

با گذشت سه سال از کلنگ زنی گاز رسانی به دو روستای آغچلو و سعید آباد در شاهین دژ این دو روستا هنوز از این نعمت محرومند.

روستای آغچلو و سعیدآباد

به گزارش خبرنگار شاهین پیام دو روستای  آغچلو و سعید آباد از توابع شهرستان شاهین دژ بخش کشاورز هستند که در مسیر اصلی جاده مواصلاتی شاهین دژ-میاندوآب واقع شدند و جمعاً جمعیتی بالغ بر هزار نفر دارند و با و جود پروژه های گازرسانی که به تعبیر مسئولین ، انقلابی در شاهین دژ مبنی بر گازرسانی به روستاها در سطح شهرستان صورت پذیرفته است این دو روستا تا کنون و پس از سه سال کلنگ زنی فعلا از این نعمت خدادادی محروم هستند.

حال جای سوال اینجاست که چرا تمام روستاهای همجوار این دو روستا گازرسانی شده است ، اما هنوز این دو روستا از این نعمت بی نصیب اند.

اهالی این روستا در مصاحبه با خبرنگار شاهین پیام اینگونه عنوان کردند که در سال ۹۳ مراسم کلنگ زنی گازرسانی به مناطق روستایی بخش کشاورز در روستای آغچلو برگزار شد و قرار شد تا در دهه فجر همان سال گرمای بخاری گازی محفل زندگی یمان را گرم سازد اما با وجود اینکه لوله کشی های داخل منزل خود را به اتمام رسانده ایم هنوز از این نعمت محروم هستیم.

این اهالی به مراجعات مکرر خود به بخشداری و فرمانداری مبنی بر پیگیری و رسیدگی به موضوع گفتند و آنچنانکه عنوان کردند بخشداری کشاورز ،پیمانکار را مقصر عدم گازرسانی به آغچلو و سعید آباد معرفی نموده است.

شائبه ای که در این میان ذهن را می آزارد این است که چرا بایست پیمانکار پروژه را تعطیل کند و این میسر نیست مگر منوط بر دو دلیل،یا پرداختی اجرت پیمانکار از سوی کارفرما به تعویق افتاده و یا اینکه صداقت در کار پیمانکار نبوده و پس از دریافت مبلغ قرار داد در اجرای پروژه اهمال ورزیده است.

در صورتیکه نظریه اول رخ داده باشد،انتظار می رود تا نسبت به پرداخت بدهی به پیمانکار اقدام شود و در صورت نظریه دوم بایست بدنبال چرایی پرداخت وجه به پیمانکار قبل از اتمام پروژه بود.

به هر حال امید است تا مسئولین محترم شهرستان شاهین دژ هرچه سریعتر نسبت به تکمیل و اتمام پروژه های گازرسانی مخصوصا این دو روستا که دسترسی و اجرایی نمودن این پروژه سهل الوصول است اقدام عاجل نمایند تا اهالی این دو روستا نیز از این نعمت خدادادی بهره مند شده و دعای خیرشان همراه مسئولین باشد.

انتهای پیام /


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

تبلیغات