March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : چهارشنبه, 12 جولای 2017

سهمی از نگاههای عاشقانه به کودکان خود را نثار کودکان بی سرپرست کنیم.

دیدار فرمانده سپاه با بی سرپرستان

نگاههای کودکانمان کانون دلگرمی زندگی است و هرگز حاضر به معاوضه این نگاه با دنیا هم نیستیم،عشق به فرزند در وجود آدمی نهفته است به نحوی که در هر لحظه و مکان که فرزند طلب محبت کند در صدد تحقق این امر بر خواهیم آمد ، اما در این میان هستند کودکانی که از این عاطفه و محبت بی نصیب اند و همیشه چشم به راهند که شاید مأمنی امن برای ابراز علایق کودکانه خود پیدا کنند.

موسسه نور امید شاهین دژ مرکز نگهداری ۱۴ تن از کودکانی است که از نعمت پدر و مادر محروم اند و هرگز آغوش گرم این دو نعمت الهی را حس نکرده اند و تقدیرشان این است که از این موهبت الهی بی نصیب باشند،نگاههای معصومانه شان دل آدمی را به درد می آورد ، از هزاران آرزویی که شاید هرگز برآورده نشوند اما این مرکز که به همت ۵ تن از خیرین شاهین دژی تاسیس شده توانسته تا حدودی آرزوهای دست نیافتنی این کودکان معصوم را برآورده سازد.

روز گذشته فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ طی یک حرکت خداپسندانه با حضور در این موسسه برای ساعاتی همنشین با طفلانی شد که گویا خیلی دلتنگ بودند و با لمس نگاههای این کودکان معصوم برای لحظاتی حس پدرانه را نثار این عزیزان کرد.

خواننده عزیز و همشهری گرامی صدای نیاز همیشه بلند نیست ، نگاه های پر مهر شما گوشه ای از خلاء های ناشی از بی محبتی را در این کودکان پر خواهد کرد و با حضور و سرکشی و کمک های مالی خود خواهید توانست توشه آخرت خود را پربار و رضای خداوند متعال را معطوف به خود سازید.

این موسسه در خیابان معلم نرسیده به اداره ثبت احوال روبروی مدرسه استاد شهریار واقع شده است که دارای شماره ثبت ۳۵ و شماره حساب ۵۰۷۲۱۴۷۲۲۳ و یا شماره کارت  ۶۱۰۴۳۳۷۷۹۱۸۹۶۸۴۶ نزد بانک ملت است و منتظر یاری و همراهی سبزتان است.

 

دیدار فرمانده سپاه با بی سرپرستان دیدار فرمانده سپاه با بی سرپرستان دیدار فرمانده سپاه با بی سرپرستان دیدار فرمانده سپاه با بی سرپرستان دیدار فرمانده سپاه با بی سرپرستان دیدار فرمانده سپاه با بی سرپرستان دیدار فرمانده سپاه با بی سرپرستان دیدار فرمانده سپاه با بی سرپرستان دیدار فرمانده سپاه با بی سرپرستان دیدار فرمانده سپاه با بی سرپرستان

انتهای پیام /

 


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

تبلیغات