March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : چهارشنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۶

صبح امروز با حضور مسئولین شهرستانی و حجت الاسلام قدوسی همایش صیانت از حریم خانواده در مجتمع فرهنگی هنری حافظ شهرستان شاهین دژ برگزار شد. سرهنگ پاسدار تقی نجمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژدر این همایش ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین ، جایگاه حجاب را بسیار ارزشمند توصیف کرد و افزود :مسأله […]

صبح امروز با حضور مسئولین شهرستانی و حجت الاسلام قدوسی همایش صیانت از حریم خانواده در مجتمع فرهنگی هنری حافظ شهرستان شاهین دژ برگزار شد.

سرهنگ پاسدار تقی نجمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژدر این همایش ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین ، جایگاه حجاب را بسیار ارزشمند توصیف کرد و افزود :مسأله حجاب و پوشش  به عنوان يك پديده بحث برانگيز و جنجالى در دنياى امروزى مطرح است و امر جديد و نوظهورى نيست كه با آمدن دين مبين اسلام، تشريع شده باشد.

وی تصریح کرد: اگر نگوييم اين مسأله ريشه در فطرت انسان دارد، لااقل مى توان ادعا كرد كه همراه با خلقت انسان، حتى قبل از هبوطش در عالم خاكى، مطرح بوده است با این تفاسیر خداوند متعال برای حفظ حجاب جایگاه ویژه ای را قرار داده اند که بایست به آن پی برد.

سرهنگ نجمی اظهار کرد:امروز حجاب کانون نگاههای دشمن است و با به راه اندازی جنگ نرم و ساخت فیلم هایی که اثرگزاری سوء بر بنیان خانواده ها دارد سعی در از بین بردن این موهبت الهی در ایران را دارد و باید بیش از پیش مراقب این جنگ نرم بود.

حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه شاهین دژ نقش حجاب زن در جامعه را مهم برشمرد و افزود : ارزش وجودی یک زن به مثابه دری است که تا در درون صدف هست دری گرانبها و ارزشمند است و این زن با حجاب است که با حفظ حجاب خود در تربیت کودکان صالح نقش بسزایی را ایفا میکند.

در پایان از سه معلم نمونه خواهر در زمینه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تجلیل بعمل آمد.

 

 

انتهای پیام /

 


دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + هشت =

آخرین اخبار
گفتگو
حاج امامی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شاهین دژ:
دکتر سیاوش جبارزاده
رئیس شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ خبر داد:

تبلیغات