March 11,2017 | ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  • تاریخ : پنج‌شنبه, 29 ژوئن 2017
فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی؛

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی در مراسم اولین سالگرد شهید امنیت و اقتدار گفت: الحمدالله امنیت در کشور کاملا برقرار است و در این مورد هیچ مشکلی نداریم اما دولتمردان بایست بفکر اشتغال و معیشت مردم باشند.

سالگرد شهید بوستانی

سردار عابدین خرم فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی در مراسم اولین سالگرد شهید امنیت و اقتدار حاج صمد بوستانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام ایران اسلامی گفت: شهداء با شهادتشان به عهدی که با خدای خود بسته بودند وفا کردند و با نثار بزرگترین سرمایه دنیوی خود در راه اسلام آخرت خود را روشن و محشور شدن با اولیای خداوند متعال را از آن خود ساختند.

وی شهید بوستانی را جزء شهدایی خطاب کرد که هرگز خود را از شهادت دور نمیدید و با نگاه به رخسارش میشد واژه شهادت را  معنا کرد،هیچگاه ترس و وحشت در وجودش رخنه نمیکرد و هرجا سخت ترین عملیات پیش می امد در زمره اولین کسانی بود که داوطلب میدان نبرد بود و واولین نفری بود که درخواست اعزام به سوریه دو دفاع از حرم ولایت را کرد و در کل مرد میدان های سخت بود.

 

سردار خرّم اظهار کرد : امروز از لحاظ امنیت هیچ مشکلی نداریم و با حضور نیروهای نظامی و انتظامی امنیت کامل برقرار است اما مشکلی که در حال حاضر با آن رو برو هستیم وضعیت اشتغال است که دولتمردان بایست بفکر باشند و تلاش ها را مضاعف نمایند.

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی تصریح کرد :ملت ما معبرهای سخت را پشت سر نهاده اند و این راه باید پررهرو و از طریق جوانان انقلابی مستحکم و بدون تردید و بصورت مستمر ادامه داشته باشد،هر ملتی که اظهار ضعف کند شکست خواهد خورد.

این مقام مسئول ابراز داشت: وقتی دشمن در حال جنگ و تضعیف است با این دشمن همراه شدن شکست را بدنبال خواهد داشت و اگر عقب نشینی کنیم سنگرها را خواهند گرفت.

 


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

تبلیغات